Newsy

Jude Law zagra Kapitana Haka w nowym „Piotrusiu Panie” live-action? Pasuje?

Kto zagra złoczyńcę w Peter Pan & Wendy?

Portal Dreadline.com potwierdził, że w Kapitana Haka, złoczyńcę w aktorskim remake’u klasycznej animacji Disneya z 1953 roku Piotruś Pan, najprawdopodobniej wcieli się jedna z największych gwiazd Hollywood – Jude Law.

AGF/REX/Shutterstock

W tytułowych rolach disnejowskiego remake’u Peter Pan & Wendy wystąpią Alexander Molony i Ever Anderson, najstarsza córka Milli Jovovich i Paula W.S. Andersona.

Disney, IMDb

Film wyreżyseruje David Lowery (reżyser i scenarzysta Pete’s Dragon, A Ghost Story) na podstawie scenariusza, który napisał razem z Tobym Halbrooksem (scenarzysta Pete’s Dragon, producent A Ghost Story) w oparciu o powieść J.M. Barriego.

Peter Pan & Wendy to jeden z disnejowskich tytułów, których zdjęcia zostały wstrzymane 13 marca 2020 roku z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Wśród zawieszonych produkcji znalazła się także aktorska wersja Małej syrenkiMała syrenka live-action.

Jude Law był dwukrotnie nominowany do Oscara za role w filmach Wzgórze nadziei i Utalentowany pan Ripley. Aktor znany jest z takich filmów, jak Aviator, Bliżej, Sherlock Holmes, Parnassus, Anna Karenina, Grand Budapest Hotel, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda czy Kapitan Marvel, gdzie wcielił się w czarny charakter. Wśród genialnych ról brytyjskiego aktora należy wymienić także tytułowego Młodego papieża.

Czy Jude Law dorówna Dustinowi Hoffmanowi, który wcielił się w Kapitana Haka w aktorskim filmie Hak w reżyserii Stevena Spielberga? Jak myślicie?

Hak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial