Newsy

Cudne oscarowe „Hair Love”: powstanie serial na zlecenie HBO Max! O czym będzie?

Platforma HBO Max zamówiła 12-odcinkową serię Young Love, całkowicie nową animację 2D opierającą się na postaciach z nagrodzonej Oscarem krótkometrażowej animacji Hair Love (2019) od Sony Pictures Animation w reżyserii Matthew A. Cherry’ego.

Cherry stworzy Young Love wraz z animatorem Carlem Jonesem (The Boondocks, Black Dynamite). Seria zostanie wyprodukowana przez Monicę A. Young (producentkę Hair Love) z Blue Key Entertainment oraz Davida Stewarda II i Carla Reeda z Lion Forge Animation.

Hair Love to zabawna, urocza i przejmująca historia, w której tata kilkuletniej ciemnoskórej dziewczynki o niesfornych włosach, próbuje ułożyć jej fryzurę. Więcej o Hair Love i o tym, jakie tak naprawdę jest jego przesłanie, przeczytacie tutaj.

Young Love będzie spojrzeniem na młodą rodzinę – rodziców Stephena i Angelę, ich córkę Zuri i kota Rocky’ego – która musi sobie radzić z takimi tematami, jak kariera, małżeństwo, rodzicielstwo, problemy społeczne i dynamika wielopokoleniowa, równocześnie próbując stworzyć dla siebie lepsze życie.

Hair Love

„Jestem niezmiernie podekscytowany, mogąc nadal opowiadać historię Stephena, Angeli i Zuri oraz dalej badać dynamikę młodej rodziny czarnoskórych millenialsów, którą stworzyliśmy w naszym krótkim filmie Hair Love” – powiedział Cherry. „Nie mogliśmy marzyć o lepszych partnerach niż Sony Pictures Animation i HBO Max, którzy pomogą nam pokazać światu Young Love.”

„To zaszczyt kontynuować naszą współpracę z Cherrym, który ma dar czerpania ze znaczących historii, które poruszają nasze serca. Osobiście nie mogę się doczekać, by wspólnie śmiać się i płakać z rodziną Young.” – wyznała wiceprezeska ds. kreatywnych Sony Pictures Animation i producentka Hair Love, Karen Rupert Toliver.

My również nie możemy się doczekać!

Hair Love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial