Newsy

Powstanie serial „The Brilliant World of Tom Gates”. Animacja 2D, poklatkowa i live-action!

Powstanie nowa hybrydowa seria dla dzieci The Brilliant World of Tom Gates, którą stworzy TG Entertainment Limited, a dostępna będzie w usłudze na żądanie Sky Kids w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Seria The Brilliant World of Tom Gates oparta będzie na nagradzanych i sprzedawanych w milionach egzemplarzy książkach autorstwa pisarki i ilustratorki Liz Pichon.

Liz Pichon

Premiera dwudziestu 11-minutowych odcinków serii kierowanej do dzieci w wieku 7-12 lat zaplanowana jest na początek 2021 roku, co zbiega się z 10. rocznicą publikacji pierwszej powieści Pichon (The Brilliant World of Tom Gates, 2011).

Pełen kreatywności i zabawy serial ożywi wyjątkowy i komiczny świat Toma Gatesa. Hybryda animacji 2D z animacją poklatkową i live-action – podobnie jak książki – będzie połączeniem zwariowanego humoru autorki z ciekawymi robótkami, podpowiedziami, eksperymentami, sztuczkami, interaktywnymi grami, żartami i wpadającymi w ucho piosenkami.

W The Brilliant World of Tom Gates wystąpią zarówno Tom, który skupi się na wchodzeniu w interakcje z widzami, a jego twórczyni pełnić będzie obowiązki producentki wykonawczej oraz będzie dzielić się wskazówkami, jak rysować postaci z książek.

Liz Pichon wyznała, że seria będzie dokładnie tym, co sama uwielbiałaby oglądać jako dziecko i z pewnością miałaby obsesję na jej punkcie. My myślimy, że coś kręci – przecież nawet dorosły by się zakochał w takim serialu!

Seria książek o przygodach Toma Gatesa sprzedała się w ponad 11 milionach egzemplarzy i została przetłumaczona na 44 języki. Bogato ilustrowane powieści z fontem wyglądającym jak pismo ręczne dokumentują w zabawny sposób codziennie męki i przygody związane z domem i szkołą, które z pewnością zrozumieją wszystkie dzieci.

Sky Kids oferuje 11 kanałów dla dzieci z ponad 5000 epizodów do obejrzenia na żądanie, a także bezpieczną dla dzieci aplikację Sky Kids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial