Newsy

Powraca animowany serial dla dorosłych „Mission Hill”. Polskim widzom znany z TVN7

Bill Oakley (Simpsonowie) i Josh Weinstein (Simpsonowie) poinformowali, że pracują nad rebootem serii Mission Hill, którego fabuła koncentrować ma się się na małżeństwie gejów. Oakley dodał za pośrednictwem Twittera, że projekt ma wstępną nazwę Gus & Wally.

Serial emitowany był w telewizji WB w latach 1999–2000, a następnie w Adult Swim (2002). W Polsce serię oglądać mogliśmy na kanale TVN 7. Mimo dość pozytywnych recenzji tytuł zakończył się na jednym sezonie. Pod koniec lat 90. zadebiutował także inny animowany serial dla dorosłych – Dilbert (na podstawie pasków komiksowych autorstwa Scotta Adamsa). Również miał pod górkę, skończył się bowiem na dwóch sezonach.

Mission Hill opowiada o 24-letnim hipsterze, Andym Frenchu. Życie chłopaka w wielkim mieście zmienia się, gdy w aglomeracji zjawia się jego nastoletni brat Kevin. I nie tylko on!

Oryginalna seria wyprodukowana została przez Billa Oakleya / Josha Weinsteina PRoductions oraz studio Castle Rock Entertainment i Film Roman. W obsadzie miała Wallace’a Langhama (Andy), Scotta Menville (Kevin), Briana Posehna (Jim) i Vickiego Lewisa (Posey).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial