Newsy

Porywające „Bombay Rose” trafi na Netflix! Animowane Bollywood

Bombay Rose, indyjsko-europejska koprodukcja, która zwróciła na siebie uwagę podczas tournee po festiwalach, pojawi się na platformie streamingowej Netflix. Animacja dostępna będzie globalnie już w czwartym kwartale tego roku, z wyjątkiem Francji, gdzie pojawi się w 2021 roku, i Chin, gdzie firma nie prowadzi działaności.

Bombay Rose

Film, który został napisany, zaprojektowany i wyreżyserowany przez Gitanjali Rao, maluje przed nami zawiły portret złożonego miasta. Fabuła opowiada historię miłości hinduskiej kwiaciarki oraz muzułmańskiego chłopaka.

Jak czytamy w oficjalnym opisie Bombay Rose: „Malowana klatka po klatce i delikatnie tkana przez muzykę czerwona róża łączy w sobie trzy opowieści o niemożliwej miłości. Miłość między hinduską dziewczyną a muzułmańskim chłopcem. Miłość między dwiema kobietami. Miłość całego miasta do gwiazd Bollywood.” Oparty na prawdziwych wydarzeniach film bada bezwzględność społeczeństwa, które nie pozwoli na to, by miłość niczym z wielkiego ekranu znalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Bombay Rose

Uważamy, że ta wielokrotnie nagradzana i nominowana animacja zapowiada się wspaniale! Shah Rukh Khan i Hrithik Roshan mogliby się bić o rolę chłopaka, a Kajol wspaniale sprawdziłaby się jako kwiaciarka – szkoda tylko, że obsada Czasem słońce, czasem deszcz nie jest odporna na upływ czasu!

Bombay Rose

Zobacz też: „Małpy z Bombaju”. Jak miał wyglądać film, który anulował DreamWorks? Oryginalne grafiki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial