Newsy

„Elena z Avaloru” doczeka się koronacji! W końcu będzie królową

Bohaterka serialu Disney Junior zostanie uhonorowana koroną. Fani serii już nie mogą się doczekać, aby zobaczyć Elenę w tej odsłonie.

Zainspirowana folklorem/kulturą krajów latynoamerykańskich, Elena z Avaloru miała swoją premierę w lipcu 2016 roku w USA. W Polsce zadebiutowała 29 października tego samego roku. Serial opowiada historię Eleny, odważnej i żądnej przygód nastolatki, która uczy się, jak być dobrą przywódczynią, rządząc swoim magicznym/bajkowym królestwem.

Jego twórcą jest Craig Gerber (Jej wysokość Zosia). Dotychczas wyemitowano 71 odcinków.

Seria jest obecna w ponad 150 krajach na całym świecie. Została doceniona za przesłanie dotyczące dobrego przywództwa i wagi inkluzywności. Najnowsza i zarazem finałowa jej odsłona ma mieć premierę w sierpniu w Stanach Zjednoczonych. Polska data emisji na razie nie jest znana. W nowych odcinkach Elena z księżniczki zmieni się w królową!

„To był dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłem przenieść na ekran pierwszą latynoską księżniczkę Disneya” – powiedział producent wykonawczy i twórca, Gerber. „Wszyscy związani z Eleną z Avalor, od zespołu kreatywnego po niewiarygodną obsadę i ekipę, czuli się odpowiedzialni za zrobienie tego dobrze.”

„Stworzyliśmy postać Eleny z nadzieją, że będzie wzorem do naśladowania, nie tylko dla młodych latynoskich dziewczyn. Chcieliśmy, aby wszystkie dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda prawdziwy przywódca. Od samego początku było wiadomo, że ​​pewnego dnia Elena zostanie królową.” – dodał.

Odcinek specjalny zatytułowany będzie Coronation Day. W obsadzie znajdą się nazwiska z poprzednich sezonów:  Constance Marie, Lou Diamond Phillips, Jaime Camil, Justina Machado, Gina Rodriguez i Mario Lopez.

Przypomnijmy, że w polskiej wersji głosu Elenie użycza Zofia Nowakowska.

Disney Junior

Zobacz też: Księżniczki Disneya. Kto się do nich zalicza, a kto nie i dlaczego? Czemu Mulan, ale nie Esmeralda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial