Newsy

„Hoops”. Teaser nowego serialu Netfliksa dla dorosłych. Uwaga, wulgaryzmy!

Platforma udostępniła teaser nowej komedii animowanej.

Już niebawem na platformie streamingowej Netflix zadebiutuje pełen przekleństw komediowy serial animowany dla dorosłych. Mowa o Hoops, którego fabuła skupia się na szkolnym trenerze koszykówki, którego metody pedagogiczne zdecydowanie odbiegają od ogólnie przyjętych norm. Ben Hopkins jest porywczy, wulgarny, wiecznie wściekły, a jego desperackie próby wykazania się przy jak najmniejszym nakładzie pracy są pożałowania godne. Do tego ubzdurało mu się, że jego beznadziejna drużyna awansuje do „wyższej ligi”, co niechybnie odmieni jego nieszczęsne życie. Bezwstydny i samolubny, nawet kiedy zdarza mu się okazja na zrobienie czegoś właściwie, to i tak to partoli.

Trenerowi głosu użyczy Jake Johnson (Spider-Man Uniwersum, 2018, Jess i chłopaki, 2011), który jest także producentem wykonawczym sitcomu.

W Hoops usłyszymy także takich aktorów jak Rob Riggle (Hotel Transylwania, 2012Amerykański tata, 2009-2019), który zagra ojca Bena, byłego zawodowego sportowca, który stał się właścicielem steakhouse’u; Natasha Leggero (Another Period, 2015), która wcieli się w odznaczającą się impulsywnością i pochopnością swych decyzji Shannon, która jest z Benem w separacji, a od czasu rozstania ogarnia swoje życie i koncentruje się na tym, by jej stadnina koni odniosła sukces; Ron Funches (Trolle, 2016; Harley Quinn, 2019-), który użyczy swojego głosu Ronowi – troskliwemu, cichemu i cierpliwemu trenerowi-asystentowi będącemu najlepszym przyjacielem Bena; Cleo King (Mike i Molly, 2010-2016), która zagra Opal, dyrektorkę liceum, która nie lubi swojej pracy i jest niemalże tak samo pyskata i nieprzyjemna jak Ben; oraz A.D. Miles (Wet Hot American Summer: 10 lat później, 2017- ), który wcieli się w Matty’ego – nieprzeciętnie wysokiego 16-latka, którego ojciec porzucił, gdy ten był dzieckiem, co na pewno nie pomaga mu aktualnie w nawiązywaniu przyjaźni.

Netflix
Netflix
Netflix

Twórcą sitcomu jest Ben Hoffman (The Late Late Show with James Corden, 2015-), a wśród producentów wykonawczych znajdują się Phil Lord & Chris Miller (Spider-Man Uniwersum, 2018; Klopsiki i inne zjawiska pogodowe, 2009; Clone High, 2002-2003), Seth Cohen (Whiskey Cavalier, 2019), Jeny Batten i M. Dickson (Rozczarowani, 2018-).

Premiera Hoops zaplanowana jest na 21 sierpnia br.

Netflix
Netflix
Netflix
Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial