Newsy

Nowa animacja od twórcy „Czerwony kapturek – prawdziwa historia”. Ma być wyjątkowa!

Scenarzysta i reżyser Cory Edwards (Czerwony kapturek – prawdziwa historia) pracuje nad nowym filmem w ramach umowy z Vanguard Films (Gnomy rozrabiają, Książę Czaruś) i DNEG Feature Animation: komedią science fiction Doomstar: Janitorial.

Obraz skupia się na Gabie, skromnym dozorcy potężnej stacji kosmicznej. Kiedy jego rodzima planeta staje się kolejnym celem załogi stacji – Gabe i jego kumple rozpoczynają sabotaż, aby ją powstrzymać. Z kosmitami na ogonie i atakującymi ich robotami będą mieli co robić!

To scenariusz, nad którym pracuję od dłuższego czasu, coś, co chciałem zrobić od kilku lat. To naprawdę mój list miłosny do science fiction z lat 80, czerpiący z klasyków, takich jak Ghostbusters i Galaxy Quest ”- powiedział Edwards dla Deadline. „Będą leniwe roboty, będzie karaoke z kosmitami, będą sprzątacze sprzątający acid blood (kwaśną krew). Twórca dodaje, że film będzie wyjątkowy.

Producentami są John Williams z Vanguard Animation (seria Shrek) i dyrektor DNEG ds. animacji, Tom Jacomb (Kot w butach). Panowie pracują obecnie również nad Silk Road Rally wraz z Riverstone Pictures, Kintop Pictures i ReDefine. Za projekt postaci odpowiada Carter Goodrich (Hotel Transylwania, Ratatuj, Sezon na misia, Krudowie).

Doomstar: Janitorial

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial