Newsy

„Superman: Man of Tomorrow”: wiemy, jak wygląda Lobo. Zdjęcia nowej animacji DC

DC Comics udostępniło kadry z nadchodzącego filmu Superman: Man of Tomorrow. Zobaczymy na nich Supermana z Lois Lane, Lexa Luthora prezentującego nową rakietę oraz Człowieka ze Stali i Martiana Manhuntera konfrontujących się z Lobo, kiedy Ostatni Czerniakowianin przybywa na Ziemię.

Warner Bros.
Warner Bros.
Warner Bros.
Warner Bros.

Superman: Man of Tomorrow będziemy śledzić poczynania młodego Clarka Kenta (Darren Criss), który jest dopiero na początku swojej bohaterskiej ścieżki. Odbywając staż w „Daily Planet”, Kent nie tylko dowie się jak być Supermanem, ale również jak uratować miasto Metropolis przed szeregiem zagrożeń w postaci Lexa Luthora (Zachary Quinto), Pasożyta (Ryan Hurst) i Lobo (Brett Dalton).

Lobo to międzygalaktyczny łowca nagród, który sam siebie nazywa Głównym Człowiekiem (the Main Man), natomiast Pasożyt (Parasite) to potwór, który wysysa moce i życie z innych istot. Z tego względu pijawka jest jednym z niewielu złoczyńców, którzy mogą stanowić zagrożenie dla Supermana.

Reżyserią Superman: Man of Tomorrow według scenariusza Tima Sheridana (Reign of the Supermen, 2019) zajmie się Chris Palmer (Voltron: Legendary Defender, 2016;  Jak wytresować smoka 3, 2019). W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak Alexandra Daddario (Lois Lane), Ike Amadi (Manhunter), Neil Flynn (Jonathan Kent) i Bellamy Young (Martha Kent). 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial