Newsy

“S.M.A.S.H!”. Nowy serial o superbohaterach od twórców „Super Monsters”!

Gdzie mali superbohaterowie – i ich super-zwierzaki – uczą się korzystać ze swoich mocy i ratować świat?

Położony nad bawarskim jeziorem Sebastian, SMASH to jedyny w swoim rodzaju obóz, gdzie czwórka niesamowitych dzieci z super mocami – STREAK (Petersburg, Rosja), ROCKET (Kapsztad, RPA), FLARE (Glasgow, Szkocja) i VITÓRIA (São Paulo, Brazylia) – przygotowują się do zostania następną generacją superbohaterów. A ich super-psy – FELICITY, LIGHTNING, BLAZE i RIO – trenują, aby zostać pomocnikami superbohaterów. W centrum tej super heroicznej drużyny znajduje się MEI LIEN, sprytny i charyzmatyczny geniusz mechaniki (Kanton, Chiny). Mei Lien jest SMASH-owym odpowiednikiem „Q” z Jamesa Bonda i, chociaż nie ma supermocy, jest super inteligentna i nieustannie wymyśla niestandardowe pojazdy i akcesoria dla swoich kolegów z drużyny – często z pomocą swojego mechanicznego zwierzaka, podobnej do pieska sztucznej inteligencji zwanej PING.

Powyższy opis to fabuła S.M.A.S.H! (52 x 11’), nowego serialu animowanego od 41 Entertainment LLC (41E). Studio ogłosiło, że prawa do dystrybucji nabyło HBO Max i Super RTL, a amerykańscy widzowie będą mogli go oglądać również na Discovery Family Channel i Discovery Familia.

Stworzony przez Allena Bohbota na podstawie oryginalnego pomysłu Kaaren Lee Brown, opracowany dla telewizji przez Kaaren Lee Brown i Kiersten Halstead, zilustrowany przez Mel Bontrager i wyprodukowany przez Allena Bohbota, od tego samego zespołu kreatywnego, co międzynarodowy hit Super Monsters, SMASH! zadebiutuje na całym świecie w 2022 roku.

„Każdy odcinek skupia się na zabawnych i wciągających przygodach z superbohaterami, które wymagają pracy zespołowej, rozwiązywania problemów i poczucia humoru”.

Kiersten Halstead

Scenarzystami serialu są Josh Haber (My Little Pony: Przyjaźń to magia, Kaijudo – Mistrzowie pojedynków, My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska przyjaźni, Skylanders Academy) i Eric Rogers (Skylanders Academy, Futurama, Brickleberry).

Nancy Koff, wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu, dodała, „To ekscytujące móc ogłosić wstępny skład tak znakomitych międzynarodowych nadawców. Odpowiedź rynku na S.M.A.S.H! jest wysoka i nie możemy się doczekać, aby wkrótce ogłosić kolejnych nadawców i platformy. Uważamy, że serial jest atrakcyjny dla klientów na całym świecie ze względu na wysokiej jakości animację komputerową, różnorodność kulturową postaci i poważne historie, które koncentrują się wokół doskonalenia umiejętności i mocy przez dzieci, jednocześnie zdających sobie sprawę, ile jeszcze muszą się nauczyć, aby zostać superbohaterami, takimi jak ich rodzice Torpedo, Silver Streak, Rocket Man i Flame”.

41 Entertainment LLC 
41 Entertainment LLC 
41 Entertainment LLC 
41 Entertainment LLC 
41 Entertainment LLC 

41 Entertainment LLC 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: