Newsy

„Luca”. Wiemy o czym będzie najnowszy film Pixara! Grafika koncepcyjna i szczegóły

Luca to nowy film studia Pixar, który oparty jest na całkowicie oryginalnym pomyśle. Jest to pełnometrażowy debiut reżyserski Enrico Casarosy, który w 2011 roku wyreżyserował pixarowego shorta La Luna i pracował przy takich filmach jak Epoka lodowcowa (2002), Roboty (2005), Ratatuj (2007), Odlot (2009) czy Coco (2017). Producentką obrazu jest Andrea Warren, która na swoim producenckim koncie ma takie tytuły jak Merida Waleczna (2012) i Auta 3 (2017).

Fabuła najnowszej animacji słynnego studia skupia się na młodym chłopcu imieniem Luca, który mieszka w nadmorskim miasteczku na włoskiej riwierze. Wypełnione słońcem i przygodami lato bohater spędzi wraz ze swoim nowym najlepszym przyjacielem. Jednak mroczna tajemnica dotycząca prawdziwej tożsamości Luci zagraża przyjaźni chłopców – jest on bowiem potworem morskim z innego świata, znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

Pixar

To dla mnie bardzo osobista historia, nie tylko dlatego, że akcja toczy się na riwierze włoskiej, gdzie dorastałem, ale także dlatego, że sednem tego filmu jest celebracja przyjaźni. Przyjaźnie z dzieciństwa często wyznaczają kierunek tego, kim chcemy się stać i to właśnie te więzi są sercem naszej historii w Luca” – wyznał reżyser. „Dlatego oprócz piękna i uroku włoskiego wybrzeża, nasz film będzie zawierał niezapomnianą letnią przygodę, która zasadniczo zmieni Lucę”.

Obsada głosowa nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy natomiast, że premiera filmu zaplanowana jest na 21 czerwca 2021.

Tymczasem czekamy na premierę innego filmu Pixara, Co w duszy gra:

„Co w duszy gra”. Teaser odkrywa muzyczną część filmu. Czyją piosenkę usłyszymy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial