Newsy

Nie spodziewacie się, że ten kanał jest 2. na liście najczęściej oglądanych na świecie

Cocomelon, wcześniej znany jako ABCkidTV (2013–2018) i ThatsMEonTV (2006–2013), to amerykański kanał YouTube i program telewizyjny w serwisie Netflix, prowadzony przez amerykańską firmę Treasure Studio, która specjalizuje się w animacjach 3D zarówno do tradycyjnych rymowanek, jak i własnych oryginalnych piosenek dla dzieci.

Cocomelon to najczęściej oglądany kanał na YouTube w Stanach Zjednoczonych i drugi najczęściej oglądany kanał na świecie, po indyjskiej wytwórni T-Series. Jest również najczęściej subskrybowanym kanałem dla dzieci na świecie oraz trzecim najczęściej subskrybowanym kanałem na świecie w ogóle, po T-Series i PewDiePie. Liczba miesięcznych wyświetleń treści CoComelon wynosi 3,5 miliarda, a kanał subskrybuje 89,3 miliona osób. T-Series obserwuje 147 milionów, a PewDiePie 106 milionów subskrybentów.

CoComelon

CoComelon oferuje treści, które zapewniają najmłodszym widzom nie tylko rozrywkę, ale także edukację. Lubiana przez dzieci animacja łączy się tutaj ze wpadającymi w ucho piosenkami, tworząc świat koncentrujący się na codziennych doświadczeniach maluchów. Oprócz pomocy przedszkolakom w nauce cyfr, liter, kolorów czy dźwięków wydawanych przez zwierzęta, filmy zawierają prospołeczne, życiowe lekcje.

W lipcu 2020 roku Moonbug Entertainment Ltd. nabył CoComelon i program aktorski Blippi, stając się tym samym największą na świecie firmą zajmującą się mediami cyfrowymi dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial