Newsy

„Totalna Porażka: Przedszkolaki” z trzecim sezonem! Seria jest nie do zdarcia

Kanadyjski serial animowany będący spin-offem hitowej serii Totalna Porażka (w skład której wchodzi Wyspa Totalnej Porażki) doczeka się trzeciego sezonu. Kreskówkę zamówiły firmy CAKE (specjalista od rozrywki dla dzieci) i Fresh TV (nagradzane kanadyjskie studio). Jej dotychczasowe dwa sezony były wielkim hitem!

Tak wielkim, że transmitowano je m.in w Cartoon Network w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, krajach Beneluksu, Polsce, Ameryce Łacińskiej i Azji i Pacyfiku. Nadawcy międzynarodowi obejmują POP w Wielkiej Brytanii Teletoon i Canal + we Francji, K2 i DeA Kids we Włoszech, Super3 w Hiszpanii oraz ABC w Australii.

W serialu możemy podziwiać nastoletnich bohaterów z oryginalnej serii w wersji dziecięcej! Co ciekawe, nie są to tylko postaci z Totalnej Porażki, ale także z emitowanego niegdyś na ZigZapie serialu 6 w pracy (chodzi o Jude’a!). Totalna Porażka (ang. Total Drama) zadebiutowała w 2007 roku i doczekała się 6 sezonów oraz 2 spin-offów (Wariacki Wyścig i Przedszkolaki).

Pst! Totalna Porażka dostępna jest na Netfliksie! Obejrzeć możemy dwa pierwsze sezony: Wyspa Totalnej Porażki oraz Plan Totalnej Porażki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial