Newsy

Dwa tytuły Ubisoftu niebawem w ofercie Netflixa! Powstaje film i anime

Beyond Good & Evil i Splinter Cell zostaną przeniesione na mały ekran. Ten pierwszy doczeka się filmu będącego hybrydą animacji i live action w reżyserii Roba Lettermana (Detektyw Pikachu), a ten drugi serialu anime na Netfliksie, którego producentem wykonawczym został Derek Kolstad (współtwórca scenariuszy serii John Wick).

Akcja Beyond Good & Evil dzieje się w XXV wieku. Pokojowa planeta Hyllis została zaatakowana przez bezwzględnych kosmitów.

Beyond Good & Evil

Tom Clancy’s Splinter Cell to wielokrotnie nagradzana seria skradanek wydana po raz pierwszy w 2002 roku, która podąża za elitarnym agentem w fikcyjnym oddziale NSA. Seria sprzedała się w ponad 30 milionach egzemplarzy. Najnowsza kontynuacja, Blacklist, ukazała się w 2013 roku. Przygody Sama Fishera zainspirowały również serię powieści. Tytuł doczeka się anime na Netfliksie. Platforma zamówiła 2 sezony.

Splinter Cell Blacklist

Ubisoft to francuska firma zajmująca się produkowaniem i wydawaniem gier, znana m.in. z serii Rayman i Assasin’s Creed. Została założona w 1986 roku. Ubisoft ma odziały w ok. 20 krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial