Newsy

„Beyblade” trafił na YouTube w ramach nadchodzącej 20. rocznicy serii!

Zarchiwizowane odcinki kultowej światowej serii anime i zabawek Beyblade zadebiutowały na oficjalnym kanale marki na YouTube. Możliwość obejrzenia serii w internecie rozpoczyna świętowanie marki kładąc podwaliny pod jej 20. rocznicę w 2021 roku.

Koncentrując się na eksploracji bogatej, dwudziestoletniej historii Beyblade, ADK Emotions NY wyrusza w nostalgiczną podróż do samego początku globalnego fenomenu. Dzięki cotygodniowym udostępnieniom klasycznych odcinków w języku angielskim i hiszpańskim, kanały YouTube marki, które mają ponad 2 miliony subskrybentów (nie licząc Azji), łączą się z falą rozpalonego na nowo fandomu, kładąc podwaliny pod zbliżającą się rocznicę.

Udostępnienie klasycznej serii w angielskiej i hiszpańskiej wersji językowej to doskonały początek tego, co zapowiada się na kompleksową i skoordynowaną kampanię obejmującą świeże treści i nowe produkty konsumenckie, która przeniesie Beyblade w trzecią dekadę.

Beyblade

Bonusowe info: We wrześniu na wszystkich głównych platformach dystrybucji cyfrowej, w tym Spotify, iTunes i Google Play Music, zostanie wydana cyfrowa epka z utworami tematycznymi serii!

Oparty o mangę Takao Aoki’ego Beyblade skupia się na grupie przyjaciół, którzy walczą ze sobą za pomocą potężnych, wirujących dysków sterowanych telepatycznie, w których są zaklęte bestie. Polscy widzowie mogli oglądać serię na kanałach Polsat, Jetix i Cartoon Network.

Beyblade Burst

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial