Newsy

„Połączeni” – nowy film od twórców „Spider-Man Uniwersum”. Mops-celebryta w obsadzie!

Prawdziwe chrapanie mopsika!

Najnowszy film Sony Pictures Animation to komedia science fiction Połączeni, która na ekranach kin zagościć ma już jesienią tego roku. Scenariusz debiutu pełnometrażowego Mike’a Riandy (Wodogrzmoty Małe, 2012) napisał sam reżyser z pomocą Jeffa Rowe’ego, który pełnił również funkcję współreżysera. Producentami filmu są Phil Lord i Christopher Miller (Spider-Man Uniwersum, 2018, Lego: Przygoda, 2014).

Katie Mitchell, kreatywna outsiderka, zostaje przyjęta do szkoły filmowej swoich marzeń, lecz jej entuzjam znika, gdy plan spotkania „swoich ludzi” zostaje zniweczony, a ona sama skazana na obciach stulecia. Jej kochający naturę ojciec uznaje bowiem, że cała rodzina powinna zawieźć ją do college’u, żeby ostatni raz przed rozłąką poczuć rodzinną więź. W wyprawę wyruszają zatem Katie, jej ojciec Rick, szalenie pozytywna matka Linda, dziwaczny młodszy brat Aaron, i uroczy, tłuściutki mops Monchi. Niespodziewanie plany Mitchellów zostają zakłócone przez powstanie technologiczne: na całym świecie kochane przez ludzi urządzenia elektroniczne – od telefonów, po innowacyjną nową linię robotów osobistych – decydują, że nadszedł czas, aby przejąć kontrolę. Z pomocą dwóch przyjaznych, nie do końca pełnosprawnych robotów Mitchellowie będą musieli uporać się ze swoimi problemami i współpracować, aby uratować siebie i świat!

Podczas wirtualnego Festiwalu w Annecy 2020 reżyser podzielił się swoimi inspiracjami do Połączonych i tematami, na których chciał się skupić:

„Chciałem przedstawić dwie rzeczy, które bardzo kocham: moją szaloną rodzinę i technologię. Jako dziecko fascynowały mnie roboty, a dorastając, zainteresowałem się wpływem technologii na nasz świat. Pomyślałem, że interesujące byłoby skupienie się na tym, co jest wspaniałe w ludzkości, a czego nie można zastąpić robotami, oraz na tym, co takiego jest w technologii, co może nas do siebie zbliżyć, ale także oddalić.”

Mike Rianda, reżyser

Tym co z pewnością spodoba się miłośnikom zwierząt*, jest to, że w filmie „zagra” pies-celebryta, Doug The Pug (@itsdougthepug). Sławny mops użyczy swojego głosu Monchiemu, futerkowemu członkowi rodziny Mitchellów.

*zakładam, że pies nie będzie zmuszany do wydawania z siebie dźwięków.

Mops Doug jest jednym z najbardziej znanych (i obserwowanych) psów na świecie – ma ponad 18 milionów obserwujących w swoich mediach społecznościowych i ponad 1 miliard wyświetleń filmów na Facebooku. Psiak zdobył nagrodę People’s Choice Award i wystąpił w reklamie Super Bowl. Dzięki swojej bestsellerowej książce, świetnie sprzedającym się kalendarzom, obleganym wydarzeniom typu „Meet and Greet” oraz linii produktów, Doug sięga daleko poza internet. Nie ma się co dziwić jego popularności – jest wyjątkowo urokliwy!

Doug The Pug

Zapoznajcie się koniecznie z filmem, który powoduje opadnięcie żuchwy do poziomu podłogi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial