Newsy

„Archer”. Zwiastun 11. sezonu szpiegowsko-komediowej serii. Znamy datę premiery!

Premiera już we wrześniu.

Archer to serial animowany przedstawiający losy pracowników Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS). Jednym z nich jest tytułowy bohater Sterling Archer, tajny agent, który jest bardzo uprzejmy, ale zarazem próżny i zbyt pewny siebie. Archer ma bardzo mało męski pseudonim jak na agenta – „Księżna”. Poza tym niewiele mu w życiu wychodzi oprócz bycia szpiegiem. Jest pełen nieprzyzwoitego i absurdalnego humoru. Jego stosunki z matką – Malory, która jest zarazem szefową, są napięte. Malory nie stroni od alkoholu i lubi krytykować wszystkich naokoło. W serialu występują również inne postacie: Lana Kane to także agentka ISIS oraz była dziewczyna Archera, gustująca w filmach dla dorosłych, lokaj Archera – Woodhouse oraz nowy chłopak Lany – księgowy ISIS Cyri.

Fani z niecierpliwością wyczekiwali nowego sezonu. Pod koniec 10. serii Archer wybudził się z trwającej trzy lata śpiączki, a w nowych odcinkach będziemy świadkami jego powrotu do świata.

“Zdecydowanie wróciliśmy do misji szpiegowskich. Ale role i osobowości ludzi się zmieniły. To, co jeszcze się zmieniło, to to, że Archer nie jest fizycznie i psychicznie tym, kim był. Był w łóżku przez trzy lata. Jego mięśnie zanikły do tego stopnia, że nie może nawet dobrze chodzić… Najważniejszy jest Archer i to, jak bardzo jest zagubiony. Czuje, że wszyscy go zostawili. Jedyną osobą, która wydaje się nie mieć go w d*pie jest Pam (…) Ale wszyscy inni traktują go jak popłuczyny samego siebie, nie jest tym, kim był, i w zasadzie sprawia, że inni gorzej wykonują swoją pracę. Zawadza. I ta eksploracja czegoś kompletnie innego dla Archera jako postaci jest dla nas ekscytująca. Więc chodzi o niego i o to, jak jego powrót do grupy wymusza zmianę na nich wszystkich” – powiedział producent wykonawczy, Matt Thompson, w wypowiedzi dla EW.

11. sezon nagrodzonego Emmy serialu zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już 16 września na FXX.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial