Newsy

„Opowieści z Arkadii” były tylko początkiem. Del Toro kręci nowy film dla Netflixa! „Trollhunters: Rise of the Titans”

Dzisiaj swoją premierę mają Czarodzieje, czyli trzeci i ostatni rozdział nagradzanej Emmy trylogii Opowieści z Arkadii (Łowcy Trolli, 3 nie z Tej Ziemi, Czarodzieje) stworzonej przez wizjonerskiego filmowca Guillermo del Toro (Hellboy, Labirynt fauna, Kształt wody).

Okazuje się, że popularny serial był tylko preludium do czegoś większego. Del Toro jest w trakcie prac nad pełnometrażowym filmem animowanym Trollhunters: Rise of the Titans, który, podobnie jak Opowieści, zostanie stworzony dla platformy Netflix przez DreamWorks Animation.

Opis filmu: Arkadia może wyglądać jak zwykłe miasto, ale leży w centrum magicznych i mistycznych połączeń, co sprawia, że ​​jest ogniwem wielu bitew między nieziemskimi stworzeniami, w tym trollami, kosmitami i czarodziejami. Bohaterowie z przebojowej serii Łowcy trolli, 3 nie z tej ziemi i Czarodzieje łączą siły w swojej najbardziej epickiej przygodzie, w której muszą walczyć z Tajemnym Zakonem o kontrolę nad magią, która ich łączy.

Film wyreżyserują weterani Opowieści z Arkadii – Johane Matte, Franisco Ruiz Velasco i Andrew L. Schmidt. Za scenariusz odpowiadają Marc Guggenheim, Dan Hageman i Kevin Hageman.

W filmie usłyszymy również aktorów znanych nam z Opowieści z Arkadii. Będą nimi między innymi Emile Hirsch (Pewnego razu… w Hollywood, 2019), Steven Yeun (​The Walking Dead, 2010, Okja, 2017, Płomienie, 2018), Diego Luna (​I twoją matkę też, 2001, Narcos: Meksyk, 2018) i Alfred Molina (Kraina lodu 2).

Premiera Trollhunters: Rise of the Titans w 2021 roku na Netflix.

Jednocześnie przypominamy, że del Toro kręci przerażającą wersję Pinokia. Zobaczcie zdjęcia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial