Newsy

„Blazing Samurai”. Animacja na bazie przełomowej czarnej komedii Mela Brooksa

Płonące siodła (1974) Mela Brooksa posłużyły za inspirację dla najnowszej animacji od Jam Filled Entertainment. Film ma być hitem 2021 roku W obsadzie Samuel L. Jackson.

Prace nad filmem miały zostać wzmożone w 2015 roku, ale przeszkodziło bankructwo Arc Productions, które spowodowało zablokowanie/zwolnienie ponad 500 pracowników. Na szczęście aktywa Arc zostały zakupione przez Jam Filled Entertainment z Boat Rocker Media w 2016 roku. Po odzyskaniu kontroli nad zasobami wznowiono produkcję Blazing Samurai.

Fabuła: Głównym bohaterem jest kundel imieniem Hank, który marzy o zostaniu szlachetnym samurajem. Kiedy zostaje mianowany szeryfem miasta Kakamucho, ambitny szczeniak odkrywa, że ​​miasto jest zamieszkane tylko przez koty. Mark Koetsier, twórca animacji i opowiadań, debiutuje w filmie jako reżyser. Rob Minkoff – reżyser Króla Lwa, Stuarta Malutkiego i Pana Peabody’ego & Shermana – produkuje razem z Adamem Nagle.

„Zawsze byliśmy pasjonatami animacji i cieszymy się, że możemy wziąć udział w tworzeniu Blazing Samurai. Połączenie energii i talentów Roba i Marka, branżowej wiedzy Aniventure, GFM Animation i Cinesite zapewniają niesamowitą wartość na ekranie. (…) Blazing Samurai stanie się jednym z najważniejszych filmów animowanych 2021 roku. – powiedział Deadline Adrian Politwoski (Align).

Blazing Samurai to dzieło Align i Aniventure we współpracy z HB Wink Animation i GFM Animation (Ent Flying Tiger we współpracy z Aniventure, Blazing Productions Ltd. we współpracy z HB Wink Animation, GFM Animation we współpracy z Cinesite Animation.). W obsadzie głosowej znaleźli się Michael Cera, Samuel L. Jackson, Ricky Gervais, George Takei i Mel Brooks.

Blazing Samurai

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial