Wiedza tajemna

Serial „Animaniacy” dla Hulu. Znamy datę premiery! Aż 13 nowych odcinków

Animaniacy pojawią się na platformie Hulu w piątek, 20 listopada br.

Hulu, Amblin Television i Warner Bros. Animation z dumą przedstawiają zupełnie nową wersję kultowego serialu animowanego dla całej rodziny, w którym powracają znani i lubiani bohaterowie. Chodzi oczywiście o braci Yakko i Wakko Warner wraz z ich siostrą Dot Warner. Pojawią się także Pinky i Mózg!

Seria liczyć ma trzynaście epizodów. Steven Spielberg widnieje jako producent wykonawczy serialu, dołączają do niego Sam Register, prezes Warner Bros. Animation i Blue Ribbon Content oraz współprezesi Amblin Television Darryl Frank, Justin Falvey oraz Wellesley Wild. Drugi sezon został zapowiedziany na 2021 roku i również składać ma się z 13 odcinków.

Serial Animaniacy zadebiutował w 1993 roku i nie opuszczał anteny aż do 1998 roku. Tytułowi Animaniacy to stworki, których nie da się przypisać do żadnego gatunku. Mieszkają w wieży ciśnień na terenie Warner Brothers (wytwórni filmowej). Uwielbiają śpiewać, płatać rozmaite figle i robić coś z niczego.Twórcą serialu jest Tom Ruegger (Pinky i Mózg, Histeria).

Animaniacy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial