Newsy

Najsłodszy i najmniejszy szef kuchni, The Tiny Chef, dostanie własny program na Nickelodeon!

Radość dla małych i dużych.

The Tiny Chef, celebryta mediów społecznościowych, przedstawi swoje kulinarne przygody w nowym serialu od Nickelodeon.

The Tiny Chef Show (tytuł roboczy) zabierze nas do wspaniałej kuchni malutkiego kuchmistrza wyczarowującego najmniejsze w świecie potrawy, w dodatku wyłącznie roślinne!

Wyprodukowany we współpracy z Imagine Kids + Family, Tiny Chef Productions i Nickelodeon Animation Studio, serial będzie miał swoją premierę na platformach przedszkolnych Nicka w USA, a także na kanałach Nickelodeon i Nick Jr. na całym świecie.

„Nie możemy się doczekać, kiedy przekażemy The Tiny Chef tę niesamowitą wiadomość. Jednak trochę się obawiamy, że jego maleńkie serce może pęknąć z radości, więc upewnimy się, że siedzi. Marzeniem Małego Szefa Kuchni było prowadzenie własnego programu kulinarnego, a teraz Nickelodeon je spełnia”, skomentował zespół malutkiego kucharza.

The Tiny Chef Show

„The Tiny Chef skradł moje serce, kiedy nauczył mnie robić malutki fartuch kuchenny i wiem, że podbije wszystkim serca tak, jak zrobił to z moim” – powiedział Ramsey Naito, wiceprezes wykonawczy ds. produkcji i rozwoju animacji Nickelodeon.

Zobaczcie jakie cuda wyczarowuje w swojej kuchni The Tiny Chef i jak cudownie sepleni!

Polecamy Wam stronę Malutkiego Szefa Kuchni, na której znajdziecie przepis na angielskie muffiny (English muffins, u Malutkiego Szefa engwish muffins 💚) i chlebek bananowy, oraz sklepik i instrukcję wykonania wspomnianego mini fartuszka!

A jak ćwiczy The Tiny Chef?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial