Newsy

„Batman: Soul of the Dragon”. Pierwsze zdjęcie z nowego filmu DC!

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie promujące nową, pełnometrażową animację.

Nowa animacja od DC i Warner Bros. to nasycona sztukami walki Batman: Soul of the Dragon z Obrońcą Gotham w roli głównej. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z produkcji, na którym widzimy czworo głównych bohaterów filmu:

Warner Bros./DC

Znamy również obsady dubbingu: David Giuntoli jako Bruce Wayne/Batman, Mark Dacascos jako Richard Dragon, Kelly Hu jako Lady Shiva, Michael Jai White jako Ben Turner/Bronze Tiger, James Hong jako O-Sensei i Josh Keaton jako Jeffrey Burr.

Akcja filmu dzieje się w latach 70. Batman, Lady Shiva, Bronze Tiger i Richard Dragon mają wspólnego mistrza, który uczył ich sztuk walki i dyscypliny. Człowiek ten ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Po odkryciu przeklętej relikwii mogącej mieć coś wspólnego ze śmiercią mistrza, Batman i jego koledzy z klasy muszą zawalczyć o odzyskanie niebezpiecznego przedmiotu, zanim wpadnie w niepowołane ręce.

Zobacz też: Batman: Śmierć w rodzinie – zapowiedź pierwszej interaktywnej animacji DC

Reżyserem i producentem Soul of the Dragon jest weteran animacji DC, Sam Liu (Batman: Zabójczy żart, 2016, Batman: Rok Pierwszy, 2011), który pracować będzie ze scenariuszem autorstwa Jeremy’ego Adamsa (Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie, 2019, Mortal Kombat LegendsScorpion’s Revenge, 2020).

Producentem wykonawczym jest sam Bruce Timm, współautor legendarnego serialu Batman: The Animated Series (1992-1995).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial