Newsy

„Troskliwe misie” w wydaniu muzycznym! Aż 26 rozśpiewanych odcinków

Cloudco Entertainment, właściciel kultowej marki Care Bears/Troskliwe misie, podpisał długoterminową umowę z Moonbug, największą na świecie firmą zajmującą się mediami cyfrowymi dla dzieci. Ma być ona odpowiedzialna za treści i zarządzaniem oficjalnym kanałem Care Bears na YouTubie, który gromadzi treści z ponad 40 lat istnienia futrzaków.

Cloudco i Moonbug nawiązały współpracę, aby stworzyć pierwszy na platformie YouTube program z postaciami z Troskliwych Misiów i oryginalną muzyką pop. 26-odcinkowy animowany serial 2D, Unlock the Music, uzupełnia telewizyjną serię Care Bears: Unlock the Magic (2019, Boomerang). Jednocześnie zawieraja on elementy, które sprawiają, że jest odpowiedni dla platform cyfrowych. Założony w 2018 roku Moonbug jest również właścicielem CoComelon, najczęściej oglądanego kanału YouTube na świecie z średnio 3,5 miliardami wyświetleń w miesiącu oraz Blippi, edukacyjnego kanału posiadającego 24 milionów subskrybentów i średnio 570 milionów wyświetleń miesięcznie. Firma ma w swojej kieszeni także Little Baby Bum.

Care Bears: Unlock the Magic

Kolorowe miśki po raz pierwszy narysowane zostały w 1981 roku. Autorką ilustracji została Elena Kucharik, zaś one same przeznaczone były na kartki okolicznościowe firmy American Greetings. Dwa lata miśki przybrały formę pluszowych zabawek. W 1985 roku zadebiutował serial Care Bears (1985-1988). Przyznam się, że w dzieciństwie go uwielbiałam! Seria była kilkakrotnie ponownie wprowadzana na rynek za pomocą kolejnych seriali oraz filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial