Wiedza tajemna

Którym filmem Pixara jesteś wg ZNAKU ZODIAKU? „Merida Waleczna”, „Ratatuj” i inne

Bliżej Ci do ognistej Meridy czy może pokojowej Radości z W głowie się nie mieści? Przekonaj się, którym FILMEM PIXARA jesteś wg znaku zodiaku!

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Dawno temu w trawie (1998). Jesteś zdeterminowany do osiągania swoich celów, a Twój upór nie pozwala Ci na robienie czegoś po łepkach. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, podobnie jak dla głównego bohatera tego filmu! Jesteś też uczciwy i można na Tobie polegać.

Disney Pixar

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Gdzie jest Nemo? (2003). Podobnie jak Marlin nie zawsze okazujesz swoje emocje na zewnątrz, ale drzemie w Tobie olbrzymi instynkt opiekuńczy. Nikt nie ma wątpliwości, że woda to Twój żywioł!

Disney Pixar

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Coco (2017). Ryby mają tendencję do odpływania w swoich marzeniach, zatem film traktujący o podróży między światami będzie dla nich idealny!

Disney Pixar

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Auta (2006). Uwielbiasz rywalizację, a stres działa na Ciebie przede wszystkim motywująco! Inni mogą Ci takiego stanu rzeczy tylko pozazdrościć. Błyszczysz w towarzystwie, lubisz ryzyko, a wygrywanie to Twój ulubiony sport. Auta to definitywnie film dla Ciebie!

Disney Pixar

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Odlot (2009). Lubiący luksus Byk ma tendencję do bycia nieco pesymistycznym. Być może wynika to z faktu, że ma odrobinę starą duszę. Choć lepiej brzmi słowo retro. Idealny film dla poważnego Byczka to Odlot. Jego bohater, 70-letni Carl Fredricksen, rozczuli osoby spod tego znaku.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

WALL-E (2008). Bliźnięta potrafią spojrzeć na świat z różnych perspektyw. To niezwykle wyczuleni i wrażliwi obserwatorzy, zupełnie jak WALL-E. Wbrew pozorom nie jest łatwo się do nich zbliżyć, choć są towarzyskie i zazwyczaj bardzo pogodne.

Disney Pixar

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Toy Story (1995). Emocje obecne w filmie przypominają te towarzyszące na co dzień Rakom. Znaki te przykładają dużą wagę do przyjaźni, nie wyobrażają sobie rozstania z zaufanymi osobami. Zupełnie jak Chudy z Andym.

Disney Pixar

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Ratatuj (2007). Lwy, jak żaden inny znak, marzą o sukcesie i spełnieniu zawodowym. Chcą być podziwiane i doceniane za swoją pracę (wygląd też). Idealną propozycją dla nich będzie Ratatuj o szczurze, który pragnie zostać najlepszym kucharzem na świecie.

Disney Pixar

Panna (23 sierpnia – 22 września)

W głowie się nie mieści (2015). Jeśli coś nie idzie zgodnie z planem Panny, ta dość często pogrąża się w chaosie lub wpada w popłoch. Kluczem dla jej dobrostanu jest zrozumienie swoich emocji. W głowie się nie mieści to film dla niej! Z pewnością wyciągnie z niego cenne lekcje.

Disney Pixar

Waga (23 września – 22 października)

Iniemamocni (2004). Balansują między światem realnym a utopijnym. Wagi marzą o świecie pełnym równowagi, w którym to, co rozumieją jako Zło, co rusz pokonywane jest przez Dobro. Z jednej strony unikają one sprzeczek, z drugiej mają waleczną naturę. Znak ten z pewnością z dużą przyjemnością obejrzałby superbohaterów przywracających porządek w lokalnym mieście. Iniemamocni to idealna propozycja dla nich.

Disney Pixar

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Merida Waleczna (2012). Skorpiony są zaradne i pełne pasji. Nie pozwalają sobie wejść na głowę i często odrzucają z góry narzucone role społeczne. Merida Waleczna to definitywnie tytuł pod nie skrojony. Zidentyfikują się one z główną bohaterką i poczują wolę walki.

Disney Pixar

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Potwory i spółka (2001). Nie straszne Ci nowe rzeczy i jesteś niemal tak wyluzowany, jak Mike Wazowski. Tak trzymaj!

Disney Pixar

Zobacz też: Którym ZŁOCZYŃCĄ DISNEYA jesteś według ZNAKU ZODIAKU? Poznaj swoje CIEMNE STRONY

Którą KSIĘŻNICZKĄ DISNEYA jesteś według ZNAKU ZODIAKU?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial