Newsy

Nowe animacje od SYFY. Znamy tytuły. Gang zwierząt i dziewczyny ratujące Wszechświat

Oto nowości od stacji SYFY, jakie niedługo wprowadzi ona do swojej oferty. Co ważne, będą to jej oryginalne produkcje, a nie jak dotąd – nabyte. O jakie pozycje chodzi?

Magical Girl Friendship Squad. Kiedy mała czerwona panda imieniem Nut (Ana Gasteyer) przybywa do mieszkania dwóch dwudziestokilkulatek bez planu na życie i daje im możliwość przemiany w złe magiczne dziewczyny, rzeczone Alex (Quinta Brunson) i Daisy (Anna Akana ) są zmuszone wziąć się w garść. Muszą uratować Wszechświat przed nieziemskimi zagrożeniami. Aha zapomniałam dodać, że panda twierdzi, że jest twórczynią Wszechświata!

Za produkcję serialu odpowiada Cartuna, a jej twórczynią jest Kelsey Stephanides.

Wild Life to komedia o gangu przyjaciół zwierząt z zoo spędzających czas po apokalipsie. Jest pacyfista gepard Glenn (John Reynolds), żywy delfin Marny (Claudia O’Doherty), lis Hudson (Baron Vaughn), psychodeliczna koala Darby (Reggie Watts), kochająca siebie panda Debbie (SkittLeZ Ortiz) i leniwiec Viv (Natalie Palamides). Wspólnie wymyślają sposoby, aby dobrze się bawić i po prostu nie oszaleć. Zapowiada się niezły sajgon w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

Twórcą serialu jest Adam Davies.

Powyższe tytuły mają zadebiutować na antenie stacji jesienią w paśmie TZGZ.

Hitem stacji był dotychczas serial Futurama, do którego prawa nabyła ona w 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial