Newsy

Powstaje aktorska wersja „Atomówek”! Co o niej wiemy? Bohaterki dorosły

Kultowy serial doczeka się aktorskiej wersji powstającej dla stacji CW (Plotkara, Jane the Virgin, Arrow, Flash). Skupiać ma się na przyszłości stworzonych przez profesora Atomusa Bójki, Bajki i Brawurki z miasta Townsville.

Portal Variety podaje, że w owej przyszłości Atomówki (liczące ok. 20 wiosen) niekoniecznie będą wypełniać swój czas walką ze złem i występkiem. Czy jednak, gdy nadejdzie taka konieczność, będą potrafiły zrobić to ponownie? Nie wiadomo, bowiem główne bohaterki nowej produkcji swojej przeszłości wcale nie wspominają z dużą dozą nostalgii.

Serial Atomówki (1998-2005) stworzony został przez Craiga McCrackena. W 2016 roku powstał jego reboot, jednak spotkał się on z niezbyt przychylnymi recenzjami ze strony krytyków i mieszanymi ze strony fanów. Doczekał się trzech sezonów. Najnowsze przygody nietuzinkowych dziewcząt przygotowują Diablo Cody (scenarzystka Juno, Tully, Wszystkie wcielenia Tary) oraz Heather Regnier (Jeździec bez głowy, Wrogie niebo, Weronika Mars). Producentem wykonawczym został Greg Berlanti odpowiedzialny za Riverdale i inne seriale CW na bazie komiksów z uniwersum Arrowverse (m.in. Arrow, Flash, Legends of Tomorrow).

Atomówki

Warto nadmienić, że to czy serial zostanie zrealizowany w całości, zależy od dalszych etapów prac nad nim. Obsada aktorska pozostaje nieznana.

Zobacz też: Niezapomniane kanały TV: CARTOON NETWORK. Nie tylko „Flinstonowie”. Pamiętacie te bajki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial