Newsy

„Królewska Straż”. Nowy serial na antenie Boomerang. Premiera już we wrześniu!

Wezwani z pięciu różnych królestw strażnicy kierują niezwykłymi pojazdami ratowniczymi, które w razie niebezpieczeństwa łączą się w gigantycznego robota – Alfa-Bota. Nie ma zadania, którego ta zgrana drużyna nie mogłaby wspólnie wykonać! Oglądaj pełne niespodzianek perypetie nowych bohaterów już od 1 września!

Królewska Straż to bohaterska ekipa ratownicza w Pięciu Królestwach. Prowadzona przez dzielnego wilka Lukę drużyna swoją siłę czerpie z przyjaźni. Zespół lubi poczuć dreszczyk emocji. W przypadku zagrożenia tworzy dużych rozmiarów robota Alfa-Bota, który waży ponad 50 ton (!) i może wznieść się wysoko w powietrze. Kiedy sytuacja staje się napięta, zespół krzyczy „Królewska Straż, już czas!” i rusza na pomoc! Serial zaczyna się po serii wypadków spowodowanych przez pogodę, która coraz bardziej zagraża bezpieczeństwu Pięciu Królestw. Grupa bohaterów musi nauczyć się współpracować, aby uratować piękne i różnorodne krainy.

W jednym z odcinków Królewska Straż musi ewakuować mieszkańców Wioski Czarnych Misiów, zanim wybuchnie ogromny wulkan. Innego dnia wzywają ich sprawy w Zwierzopolis, w którym powstało głębokie i niebezpieczne dla mieszkańców zapadlisko. Zanim przyjaciele wymyślą, jak się z nim uporać, będą musieli wyciągnąć stamtąd Filipinę, Wierzbę i Lukę. Jeszcze innym razem problemem stanie się zwaśniona społeczność niedźwiedzi i borsuków. Sen z powiek spędza także zapowiedź powodzi… Innymi słowy, jest co robić!

Boomerang

Premiera nowej serii Królewska Straż odbędzie się 1 września na antenie Boomeranga. Emisja przewidziana jest codziennie o 18:00. Powtórki następnego dnia o godzinie 10.

Kanadyjski serial został stworzony przez Matta Fernandesa (Top Wing Ptasia Akademia, Dex Hamilton – Kosmiczny entomolog) dla stacji CBC Kids. Zawiera elementy akcji, przygody i science-fiction i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial