Gry Newsy

„Resident Evil” live-action trafi na Netfliksa!

Netflix ogłosił premierę nowego aktorskiego serialu bazującego na serii popularnych gier komputerowych Resident Evil japońskiego studia Capcom. Serial zostanie wyprodukowany przez niemiecką firmę Constantin Film, odpowiedzialną za nakręcenie sześciu poprzednich filmów franczyzy z Millą Jovovich w roli głównej.

W nadchodzącej produkcji przeniesiemy się do świata Resident Evil opartego na dwóch liniach czasowych. W pierwszej będziemy śledzić losy sióstr Jade i Billie Wesker (prawdopodobnie córek znanego z poprzednich części antagonisty Alberta Weskera), które w wieku 14 lat przenoszą się do kontrolowanego przez różne korporacje miasta New Raccoon City.

Fabuła drugiej linii czasowej dzieje się 16 lat później, w czasie kiedy na Ziemi panuje zmieniający żywe stworzenia w zombie morderczy T-virus. Scenariusz skupi się na Jade, która próbuje przeżyć w świecie opanowanym przez sześć miliardów żądnych krwi zmutowanych potworów.

Za scenariusz odpowiada Andrew Dabb (Supernatural), a reżyserię Bronwen Hughes (The Walking Dead, The Journey Is the Destination). Obaj są również producentami wykonawczymi serii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial