Newsy

Tajemnicza bransoletka, elementy kung-fu i problemy z życia nastolatki. Będzie hit?

Europejska firma celująca w materiały dla dzieci, francuska Team TO (Mighty Mike; Maverick), nawiązała współpracę z wiodącymi platformami zawierającymi treści dla najmłodszych France Télévisions (Francja) i Super RTL (Niemcy) przy okazji premiery animowanej komedii Jade Armor. Seria jest produkowana w studiach Team TO w Paryżu i Valence, a premiera pierwszego odcinka planowana jest na jesień 2021 roku.

Jade Armor (26 x 22′) to komedia akcji z udziałem nastoletniej bohaterki z pokaźnym zestawem mocy – i niesamowitą, zaawansowaną technologicznie zbroją!

Życie Lan Jun przybiera nieoczekiwany obrót, kiedy zakłada tajemniczą bransoletkę wysłaną anonimowo pocztą. Podobnie jak legendarny superbohater o tym samym pseudonimie, Lan Jun zostaje zamknięta w Jadeitowej Zbroi. Gdy jej talenty w zakresie kung fu rozwijają się, nadchodzi czas na wejście w rolę bohaterki. Wraz z pomocą swoich przyjaciół Theo i Alishy oraz mistycznych Beasticonów Lan Jun musi walczyć zarówno z szeregiem super złoczyńców, jak i borykać się z problemami nastoletniego życia.

Showrunnerką serii jest Chloé Miller (Angelo rządzi), a scenarzystką MJ Offen (serie Barbie, produkcje Nickelodeon i Disneya, też WellieWishers i Monster High).

Jade Armor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial