Newsy

Warner Bros. szykuje nową animację muzyczną! W świecie Oz!

Warner Bros. Animation najwyraźniej szuka następcy Małej Stopy (2018)! Nowy musical studia bazować ma na książce uznanego brytyjskiego autora Michaela Morpurgo, Toto: The Dog-Gone Amazing Story of the Wizard of Oz (2017). Nawiązuje ona do kultowej opowieści.

Czarnoksiężnik z Krainy Oz to książka pióra Lymana Franka Bauma wydana w 1900 roku. Stanowi pierwszy utwór fantasy w amerykańskiej literaturze dziecięcej. Jej najbardziej cenioną filmową adaptacją jest Czarnoksiężnik z Oz z 1939 roku z Judy Garland w roli Dorotki.

Warner Bros.

Reżyserski stołek zajmie Alex Timbers (wspołtwórca serialu Mozart w miejskiej dżungli, 2014-2018). Scenariusz napisze John August (Aladyn, 2019, Frankenweenie, 2012). Przypomnijmy, że filmografię Warner Bros. Animation zamyka Lego Przygoda 2 (2019) w reżyserii Mike’a Mitchella. Film nie odniósł oczekiwanego sukcesu i doprowadził do wycofania się firmy z dalszej produkcji tytułów w świecie popularnych klocków dla dzieci.

Data premiery nowego musicalu nie jest jeszcze znana.

Zobacz też: Mała Stopa. Za horyzont patrz, otwarty umysł miej! Czy pierwszy animowany musical od Warner Bros. spełnił oczekiwania? I tak, i nie

LEGO. Przygoda 2. 25 faktów o ostatnim filmie LEGO od Warner Bros.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial