Newsy

Netflix z trzema nietuzinkowymi animowanymi shortami w tym miesiącu. Oby tak dalej!

Po wydaniu kilku udanych seriali i filmów animowanych Netflix wprowadzi w najbliższych miesiącach trzy nowe animowane shorty: If Anything Happens I Love You, Canvas oraz Cops and Robbers. Każdy z nich odznacza się unikalną historią i ciekawą techniką animacji.

Naszym celem jest zapewnienie naszym widzom najlepszych w swojej klasie animacji we wszystkich typach formatów – fabularnych, serialach, animacjach dla dorosłych, anime i krótkiej formie” – powiedział Gregg Taylor, dyrektor ds. Funkcji animowanych w Netflix. „Chociaż każdy film jest bardzo osobisty i wykorzystuje bardzo różne style animacji, wszystkie są wspaniałe” – dodał.

If Anything Happens I Love You. Scenarzyści/reżyserzy Will McCormack i Michael Govier przedstawiają pięknie ilustrowany film krótkometrażowy, który zabiera nas w emocjonalną podróż dwojga rodziców walczących o przezwyciężenie bólu pozostawionego przez tragiczne wydarzenie, które na zawsze zmieniło rodzinę. To tytuł dedykowany tym, którzy odeszli.

Wyreżyserowany przez Franka E. Abneya III i wyprodukowany przez Paige Johnstone, film Canvas opowiada historię dziadka, który po poniesieniu druzgocącej straty traci inspirację do tworzenia. Po latach postanawia wrócić do sztalugi i wziąć pędzel… ale nie może tego zrobić sam.

Canvas

Cops and Robbers wyreżyserowali Arnon Manor i Timothy Ware-Hill. Scenariusz napisał ten ostatni w odpowiedzi na zabójstwo Ahmauda Arbery’ego, z którego nagranie ukazało się 5 maja 2020 r.

Zobacz też: Netflix stawia na animację. Wysyp nowych produkcji. Co zobaczymy już niebawem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial