Newsy

Reżyser „Hair Love” za sterami nowego filmu Sony Animation. Firma nie zwalnia tempa

Matthew A. Cherry, twórca nagrodzonego Oscarem Hair Love (2019), wyreżyseruje nowy film Sony Pictures Animation o roboczym tytule Tut. Czego możemy się spodziewać?

Film będzie afro-futurystyczną opowieścią o dorastaniu, której bohaterem będzie egipski chłopiec-król Tutanchamon. Oryginalna historia stworzona została przez Cherry’ego i drugą producentkę Hair Love, Monicę A. Young. Zabierze ona widzów w podróż przez starożytny Egipt. Ma stanowić celebrację kultury, która wprowadziła na świat niezliczone innowacje.

Kristine Belson, prezes Sony Pictures Animation, powiedziała:

[Matthew] jest jednym z najbardziej wyjątkowych współczesnych twórczych głosów. Mieliśmy zaszczyt współpracować z nim przy jego pierwszym filmie animowanym, który od tego czasu przekształcił się w jego pierwszy serial animowany – i jesteśmy bardzo dumni, że możemy ponownie połączyć siły przy jego pierwszym filmie animowanym”.

Zobacz też: Cudne oscarowe Hair Love: powstanie serial na zlecenie HBO Max! O czym będzie?

Planowane przez Sony Pictures Animation tytuły to kolejno Connected (pol. Połączeni), wyprodukowany przez Phila Lorda i Chrisa Millera i oczekujący na nową datę premiery z powodu COVID-19; Wish Dragon (2020) z udziałem Jackie Chana; pierwszy musical SPA, Vivo (2021) z piosenkami Lin-Manuela Mirandy; Hotel Transylwania 4 (2021) i sequel Spider-Man: Into the Spider-Verse (2021) również z Lordem / Millerem. Lista ta wygląda naprawdę ciekawie!

Zobacz też: Połączeni – nowy film od twórców Spider-Man Uniwersum. Mops-celebryta w obsadzie!

Wish Dragon. Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu o różowym smoku spełniającym marzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial