Newsy

Twórczyni „Vampiriny” działa z Netflixem. Nowe seriale dla najmłodszych


Nagrodzona nagrodami Peabody, Emmy i NAACP Chris Nee (Klinika dla puszaków, Vampirina) ogłosiła trzy kolejne projekty w swojej pierwszej transzy animowanych seriali dla Netflixa. Wcześniej ujawniono, że pracuje ona nad tytułem Ada Twist, Scientist.

Nowe seriale autorstwa Chris Nee obejmują następujące tytuły:

Ridley Jones

Serial opowiadający o sześcioletniej Ridley Jones. Wraz z matką i babcią jest ona opiekunką muzeum, które nazywa domem. To pierwsza propozycja Chris Nee wysunięta w kierunku streamingowego giganta. Serial ma podkreślać wartość opiekowania się sobą nawzajem nawet w najbardziej osobliwym otoczeniu. Nee o cichu liczy, że Jones stanie się następczynią Vampiriny!

Spirit Rangers.

Twórczynią serialu jest  Karissa Valencia (scenarzystka Vampiriny), natomiast Nee jego producentką wykonawczą. Tytułowi Spirit Rangers mogą przekształcić się w duchy zwierząt, aby pomóc chronić Park Narodowy, który nazywają domem. Co ciekawe, Valencia jest rdzenną mieszkanką Meryki, członkinią plemienia Chumash, więc praca nad serialem jej szczególnie bliska.

Dino Daycare


W świecie, w którym dinozaury nigdy nie wyginęły – a teraz żyją razem z ludźmi – podążamy za sześcioletnim ludzkim chłopcem o imieniu Cole, który pomaga w Dino Daycare, przedszkolu dla małych dinozaurów wszystkich kształtów i rozmiarów. Twórcą serialu i jego producentem wykonawczym jest Jeff King. Nee również pełnie tę ostatnią rolę.

Ada Twist, Scientist. Serial oparty na bestsellerowej serii książek autorstwa Andrei Beaty i ilustratora Davida Robertsa.

Zobacz też: Disney Junior. Znacie wszystkie perełki stacji? To już prawdziwa marka

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: