Wiedza tajemna

Którym bohaterem kultowego „Króla Lwa” jesteś wg ZNAKU ZODIAKU?

Majestatyczny Mufasa, podstępny Skaza, lekkoduch Pumba czy pewny siebie Timon? Która postać z kultowego filmu Król Lew jest do Ciebie podobna?

Banzai (Koziorożec 22.12-19.01)

Jedna z wielu hien służących Skazie. Jest bardzo porywcza i najpierw robi, potem myśli. Jedno trzeba jej przyznać, jest konsekwentna w swoich czynach tak jak osoby spod znaku Koziorożca. Chce być doceniona w stadzie i zrobi wszystko, żeby zdobyć należyty szacunek. Koziorożce są w końcu bardzo ambitne i znane ze swojej determinacji.

Disney

Sarabi (Wodnik 20.01-18.02)

Królowa Lwiej Skały i matka Simby. Błyskotliwa, ale zdystansowana. W życiu kieruje się logiką i rezerwą. Nie zawsze daje po sobie poznać, co tak naprawdę ma na myśli przez wzgląd na roztropność. Podobnie jak Wodniki bardzo troszczy się o swoich najbliższych.

Disney

Rafiki (19.02-20.03 Ryby)

Stary mędrzec i szaman Lwiej Ziemi. Podobnie jak osoby spod znaku Ryb uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzy w magię i jest mocno uduchowiony. Przemierza sawannę wzdłuż i wszerz, jakby jego ciekawość nie znała granic. Takie są też zodiakalne Ryby – ciekawskie i innowacyjne!

Disney

Simba (Baran 21.03-19.04)

Urodzona gwiazda. Niezależny, odważny i momentami arogancki. Simba, tak jak zodiakalne Barany, jest cudownym towarzyszem zabaw, często tryska humorem, ale nie daje sobie przy tym wejść na głowę. Jest bardzo silną osobowością, która zna swoją wartość.

Disney

Ed (Byk 20.04-20.05)

Jedna z hien służących Skazie. Jej cechą charakterystyczną jest głośny i maniakalny śmiech. Przywodzi on na myśl osoby spod znaku Byka, dla których własna przyjemność jest rzeczą nadrzędną w życiu. Byki uwielbiają się rozpieszczać i czerpać z życia garściami.

Disney

Nala (Bliźnięta 21.05-20.06)

Przyjaciółka i zarazem partnerka Simby jest bardzo towarzyska i kocha dobrą zabawę, tak jak Bliźnięta. Zazwyczaj osoby spod tego znaku nie mają problemu z komunikacją z osobami ze swojego otoczenia. Są otwarte i pozytywnie nastawione do świata. Bywają jednak nieszczere.

Disney

Zazu (Rak 21.06-22.07)

Królewski majordomus, opiekun i informator pary królewskiej. Zazu jest wrażliwy, lojalny i często zamartwiający się różnymi rzeczami. Ma też doskonałą intuicję. Zupełnie jak Raczki!

Disney

Timon (Lew 23.07-22.08)

Wyluzowana surykatka, przyjaciel Pumby i Simby. W duchu zodiakalnego Lwa idzie on przez życie z podniesioną głową, zarażając innych swoją energią i blaskiem. Hakuna matata!

Disney

Shenzi (Panna 23.08-22.09)

Nieoficjalna liderka bandy hien w służbie Skazy. Zrobi wszystko, żeby plan się powiódł (a to kłamliwie obwieści, że Simba nie żyje, a to zmotywuje bandę do należytego działania). Zależy jej, podobnie jak zodiakalnym Pannom, na spełnieniu (czy to zawodowym, czy osobistym).

Disney

Mufasa (Waga 23.09-22.10)

Władca Lwiej Skały musi być mądry i opiekuńczy. Taki był właśnie Mufasa i takie są też Wagi. Nie lubią konfliktów, są przyjacielskie, ale kiedy trzeba, zdecydowanie tupną nóżką (tudzież łapą!). W końcu tego wymaga bycie dobrym przywódcą, jakim był ojciec Simby.

Disney

Skaza (Skorpion 23.10-22.11)

Pełne pasji Skorpiony potrafią być obsesyjne i bardzo skupione na osiągnięciu swojego celu. Często sprowadza je to na złą drogę (patrz Skaza), ale jednego nie można im odmówić — doskonali z nich obserwatorzy. Ponadto ich tajemniczość bywa pociągająca.

Disney

Pumba (Strzelec 23.11-21.12)

Nie ma w świecie Króla Lwa drugiej tak wyluzowanej postaci, jak Pumba (nawet Timon wymięka), tak samo, jak nie ma równie beztroskiego zodiaku, jak Strzelec. Nie znosi on trzymania w sobie negatywnych emocji i bierze z życia to, co najlepsze. Tak trzymać!

Disney

Zobacz też: 25 ciekawostek o nowym Królu Lwie. Hakuna Matata! Który aktor odrzucił rolę Skazy?

Którym ZŁOCZYŃCĄ DISNEYA jesteś według ZNAKU ZODIAKU? Poznaj swoje CIEMNE STRONY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial