Newsy

Lena Headey w obsadzie nowego serialu o superbohaterach! Co o nim wiemy?

Lena Headey (Gra o Tron, Rise of Teenage Mutant Ninja Turtles, Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii) i Luke Wilson (Legalna blondynka, Genialny klan) dołączyli do obsady serialu sci-fi NEW-GEN, który jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej. Serial jest produkowany przez Chrisa Matontiego i Julię Coppolę z APNG Enterprises. Oparty jest na serii komiksów o superbohaterach dystrybuowanej przez Marvel Comics.

Showrunnerem projektu został Brent Friedman, którego twórczość obejmuje serię Star Wars, Halo 4, Call of Duty, Resident Evil, Star Trek: Enterprise i Tales from the Borderlands. Współautorem scenariusza jest Eugene Son, który pracował przy wielu seriach w tematyce superbohaterów, w tym Avengers Assemble, Ultimate Spider-Man, Ben 10, Teenage Mutant Ninja Turtles i Hulk and the Agents of S.M.A.S.H. Headey i Wilson użyczą głosów kolejno proroczej „Thei”, matriarsze „Stowarzyszenia Ochrony Nowej Generacji” oraz robokaczce, która beka ogniem.

Lena Headey

NEW-GEN opowiada o braciach bliźniakach (w tych rolach Finn Wolfhard i Nick Wolfhard), którzy wiodą podwójne życie. Raz jawią się jako zwykli nastolatkowie, innym razem jako superbohaterowie wzmocnieni nanotechnologią. NEW-GEN to futurystyczna utopia, w której ludzie, obce istoty i mechaniczne formy życia pokojowo współistnieją. Zaprojektowany, a także zbudowany z wykorzystaniem nanotechnologii, NEW-GEN równoważy naturę i technologię, tworząc tym samym ekolgiczny raj. Jego istnieniu zagraża wojna nanotechnologiczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial