Newsy

„Doug Unplugs”. Nowy serial dla przedszkolaków od DreamWorks na Apple TV

Doug Unplugs, nowy serial animowany Apple TV od DreamWorks, będzie miał światową premierę pierwszych siedmiu odcinków w piątek 13 listopada.

Serial bazuje na popularnej serii książek Dana Yaccarino Doug Unplugged o młodym robocie imieniem Doug, który przeczuwa, że w życiu liczy się coś więcej niż suche fakty. W odróżnieniu od innych robotów Doug odłącza się od gniazdka i podróżuje po świecie ludzi ze swoją najlepszą przyjaciółką Emmą, aby osobiście doświadczyć cudów życia.

Producentamu wykonawczymi są Jim Nolan (Esme i Roy), Aliki Theofilopoulos (Fineasz i Ferb, Herkules) i Dan Yaccarino (autor księżki Doug Unplugged). W obsadzie głosowej znależli się Brandon James Cienfuegos (Mój piękny syn, Chirurdzy) jako Doug, Kyrie McAlpin (Birdie, Star Trek: Short Treks) jako Emma, Eric Bauza (Przygody Kota w butachLooney Tunes Cartoons) jako Bob Bot oraz Mae Whitman (Charlie) jakoc Becky Bot.

DreamWorks zdecydowanie rozpieszcza ostatnio najmłodszych. Już niedługo na Hulu i Peacock premierę będzie miał bowiem kolejny przeznaczony dla nich tytuł od znanego studia. Mowa o The Mighty Ones od współtwórców Samuraja Jacka, Mighty B! i Atomówek, który na ww. platformach zadebiutuje już 9 listopada. Zobaczcie zwiastun produkcji!

Zobacz też: DreamWorks. Przegląd filmów animowanych jednej z najlepszych wytwórni świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial