Newsy

Hagar the Horrible dostanie serial animowany! Za sterami studio odpowiedzialne za Muppety!

King Features, wydawnictwo znane z wydawania komiksów z tak ikoniczynymi postaciami jak Popeye, Olive Oyl, Cuphead, Zits, Mutts i Blondie oraz The Jim Henson Company, światowy lider w dziedzinie rozrywki familijnej (Muppety, Earth to Ned, Fraggle Rock i Sid the Science Kid) ogłosili niedawno, że współpracują przy produkcji nowego serialu animowanego inspirowanego popularnym komiksem Hägar the Horrible.

Seria pokaże ciężko pracującą rodziną Wikingów, na czele której stoi Hägar, który nie do końca może pojąć, jak zmienia się wokół niego społeczeństwo, które zwykł rozumieć. Producentem i scenarzystą serii został Eric Ziobrowski (Nie zadzieraj z zołzą spod 23).

Hägar został stworzony w 1973 roku przez Dika Browne’a. Bił rekordy popularności. Dziś pasek komiksowy z jego udziałem zawiera oryginalne treści tworzone przez synów Browne’a, Chrisa i Chance’a Brownów, które są dystrybuowane przez King Features (docierając do ponad 80 milionów ludzi w ponad 50 krajach). Codziennie pojawiają się nowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial