Newsy

„Dzielny Agent Kaczor”. Powstaje nowy serial z jego przygodami! Dla Disney+


Powraca Dzielny Agent Kaczor! Nowy serial z bohaterskim kaczorem w roli głównej powstaje dla platformy Disney+. Producentami wykonawczymi zostali Seth Rogen i Evan Goldberg (To już jest koniec, Supersamiec, Boski chillout). Trwają poszukiwania scenarzysty.

Wyemitowana po raz pierwszy w 1991 roku na Disney Channel serialowa komedia z elementami akcji została stworzona przez długoletniego animatora Disneya, Tada Stonesa (reżyser Aladyn: Powrót Dżafara, Buzz Lightyear of Star Command: The Adventure Begins, Atlantyda: Powrót Milo).

Serial śledził przygody egoistycznego superbohatera w stylu noir, Drake’a Mallarda/Robina Ducka, jego pomocnika, Śmigacza McKwaka (pierwotnie postać z Kaczych opowieści, której głosu użyczył Marcin Sosnowski) i adoptowanej córki protagonisty – Kwaciii Tapmajer (Joanna Wizmur). Seria wypełniona była parodiami i aluzjami do superbohaterów Złotego Wieku i znanych superszpiegów. Miejsce akcji stanowiło fikcyjne miasto St. Canard. Pozycja doczekała się 3 sezonów i 91 odcinków. Czas na więcej!

Zobacz też: Kacze opowieści. Pierwszy serial Disneya sprzedany kilku stacjom telewizyjnym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial