Newsy

Nadciąga „Arlo the Alligator Boy” od Netfliksa. To będzie szalona animacja!


Netflix zapowiada nowy film animowany 2D Arlo the Alligator Boy oraz serial I❤️️Arlo od Ryana Crego (Dom: Przygody Ocha i Tip, Kot w butach, Shrek Forever After). Musical, a następnie serial (20 x 11′), będzie miał swoją światową premierę w 2021 roku. Animacją zajmie się Titmouse (Big Mouth, The Midnight Gospel). O czym opowie tytuł?

Dowiedziawszy się, że pochodzi z Nowego Jorku, chłopiec, który jest w połowie człowiekiem, a pół aligatorem, postanawia opuścić swoje legowisko na bagnach i poszukać dawno zaginionego ojca.

W filmie Arlo the Alligator Boy główny bohater poznaje grupę odmieńców, którzy szybko stają się jego nową rodziną. Serial I❤️️Arlo rozpocznie się natomiast, gdy on i jego nowo odnaleziona ekipa otworzą sklep w opuszczonej nadmorskiej dzielnicy i pomogą ożywić ją.

W obsadzie głosowej znaleźli się m.in. Michael J. Woodard (American Idol), Mary Lambert (Secrets, Same Love), Michael “Flea” Balzary (Red Hot Chili Peppers), Annie Potts (pastereczka Bou z serii Toy Story), Brett Gelman (Stranger Things) i Tony Hale (Figurantka).

Ryan Crego będzie producentem wykonawczym i reżyserem filmu oraz producentem wykonawczym i showrunnerem serialu. Blake Lemons (Dom: Przygody Ocha i Tip, Craig znad potoku) będzie producentem nadzorującym i współproducentem wykonawczym serialu. Oryginalna muzyka do filmu i serialu została stworzona przez Alexa Geringasa (Trolle, Dom) z autorskimi piosenkami duetu Crego & Geringas. Dokładna data premiery pozostaje nieznana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial