Newsy

„Back to the Outback”. Nowy animowany film Netfliksa jesienią 2021 roku

Film animowany Back to the Outback zadebiutuje jesienią 2021 roku na platformie Netflix. Komedia jest debiutem reżyserskim Clare Knight i Harry’ego Crippsa. W filmie usłyszymy takie nazwiska jak Isla Fisher (Rango), Tim Minchin, Eric Bana (Hulk, Monachium), Guy Pearce (Memento) i Miranda Tapsell (Top End Wedding).

Zmęczona zamknięciem w domu dla gadów, w którym ludzie gapią się na nich jak na potwory, grupa najbardziej śmiercionośnych stworzeń Australii planuje odważną ucieczkę ze swojego zoo na Odludzie, miejsce, w którym odnajdą spokój z uwagi na brak osądzania ich za łuski i kły. Na czele grupy stoi Maddie (Fisher), jadowity wąż o złotym sercu, który łączy siły z pewną siebie jaszczurką Thorny Devil Zoe (Tapsell), owłosionym pająkiem Frankiem (Pearce) i wrażliwym skorpionem Nigelem (Angus Imrie). Kiedy ich nemezis – Pretty Boy (Minchin), słodki, ale nieznośny koala – niespodziewanie dołącza do ich ucieczki, Maddie i gang nie mają innego wyjścia, jak zabrać go ze sobą. Tak zaczyna się mrożąca krew w żyłach i przezabawna podróż po Australii, w której ściga ich opiekun zoo, Chaz (Bana).

Za animację odpowiada Reel FX (Księga życia). Film obejrzymy z muzyką Rupera Gregsona-Williamsa (Aquaman) i oryginalnymi piosenkami Tima Minchina (broadwayowska Matylda).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial