Newsy

Kosmiczne potyczki i podróż w czasie – „Ben 10 – czas bohatera!” na antenie Boomeranga

Czy sam Omnitrix wystarczy, aby uratować Ziemię? Najmłodsi widzowie poznają odpowiedź na to pytanie dzięki maratonowi Ben 10 – czas bohatera!. W telewizji Boomerang będą mogli zobaczyć m.in. pełnometrażową produkcję Ben 10 kontra wszechświat: Film oraz specjalny 44-minutowy odcinek Ben 10 010. Start emisji już 15 lutego.

Codziennie od godziny 12:00 w telewizji Boomerang będzie można oglądać najciekawsze przygody nastoletniego superbohatera i jego rodziny. W ramach maratonu Ben 10 – czas bohatera! oprócz ulubionych odcinków widzów serialu, zaplanowano emisję dwóch produkcji, które jeszcze nie miały swojej premiery na kanale!

Warner Media

Już 19 lutego specjalny seans Ben 10 kontra wszechświat: Film. Gdy Bena dopada rutyna, nadchodzi nowe zagrożenie. Młody Tennyson będzie musiał się wykazać! Chłopiec wybiera się w międzygalaktyczną podróż. Jednak, kiedy znajduje się poza zasięgiem dziadka Maxa i kuzynki Gwen, okazuje się, że na Ziemię powrócił jeden z ich najpotężniejszych wrogów. Pod nieobecność głównego bohatera reszta ekipy musi obronić planetę. Czy dadzą sobie radę bez pomocy Omnitrixa? 

To nie koniec przygód z kosmicznym zegarkiem! 5 marca w odcinku specjalnym Ben 10 010 najmłodsi widzowie mogą przenieść się do alternatywnego świata, gdzie dorosły Ben zrezygnował z bohaterskich akcji i przeszedł na emeryturę. W dodatku nie utrzymuje kontaktu z kuzynką Gwen, która objęła stanowisko prezydentki Stanów Zjednoczonych. Kiedy ich pozorny spokój zaburza nowy przeciwnik, muszą zapomnieć o rodzinnej waśni i połączyć siły. Aby odzyskać moc Omnitrixa, postanawiają przenieść się w czasie do przeszłości i poprosić o pomoc młodszą wersję Bena. 

Start cyklu Ben 10 – czas bohatera! w poniedziałek 15 lutego o 12:00 na antenie Boomeranga. Emisja codziennie od 12:00. 

materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial