Newsy

Gumball na przewodniczącego! Premiera nowych odcinków

Niebieski kot Gumball, który swój początek miał w nieposkromionej wyobraźni twórcy Bena Bocqueleta, powraca w nowej odsłonie. Już w marcu w Cartoon Network premiera serii Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa. Emisja od poniedziałku 1 marca! Seanse odbędą się w ramach maratonu Niesamowity Miesiąc z Gumballem.

Wielobarwny świat Gumballa


Dom Wattersonów kryje prawdziwie wybuchową mieszankę charakterów! Pomysłowy i roztrzepany kot Gumball, Darwin o wielkim sercu i superinteligentna Anais tworzą paczkę, która nigdy się nie nudzi. Ambitna mama Nicole i dobroduszny tata Richard coś o tym wiedzą!

8 zupełnie nowych odcinków serialu będzie emitowanych w Cartoon Network od początku marca. Uczniowie Elmore wezmą udział w nietypowym wydarzeniu: wyborach na przewodniczącego szkoły! Gumball nie może przegapić takiej okazji i koniecznie chce wystartować. Ale okazuje się, że nie może zrobić tego sam i potrzebuje wsparcia bliskich. Będzie szukał go u Penny, Boberta i Lesliego. Kiedy zgadza się na współpracę z Penny, koledzy i koleżanki szybko dochodzą do wniosku, że Gumball i koleżanka na pewno są w sobie zakochani!

To nie wszystkie przygody, jakie czekają na bohaterów. W toku przygotowań do wyborów Leslie odkryje niesamowite znalezisko: tajemniczą kasetę! Kiedy dzieciaki postanawiają ją odtworzyć, okazuje się, że skrywa ona dużo sekretów….

Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa


Nagradzany serial Bena Bocqueleta


Różnorodność technik animacji sprawia, że Niesamowity Świat Gumballa to pełna kolorów, kształtów i obrazów kreskówka. Twórcy nie narzucają sobie żadnych ograniczeń: pełnymi garściami czerpią z efektów komputerowych, klasycznych rysunków, a nawet teatrzyku kukiełek. Każda z technik pozwala oddać wyjątkowy charakter bohaterów i nietuzinkowy humor animacji.


Wyjątkowy pomysł Bocqueleta na świat niebieskiego kota spotkał się zarówno z przychylnym odbiorem fanów, jak i krytyków. Pierwszą nagrodę animacja otrzymała już 10 lat temu m.in. od British Academy Children’s Awards. Wielokrotnie nominowana na przestrzeni ostatniej dekady, kreskówka została także nagrodzona statuetkami Annie Awards. Powodzeniem u kapituł nagród cieszy się też muzyka do serialu stworzona przez Bena Locketa.

Premiera Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa w poniedziałek 1 marca o 14:50 na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie o 14:50, w ramach Niesamowitego Miesiąca z Gumballem.

materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial