Newsy

Młodzi Tytani wkraczają do akcji!

To wybuchowa mieszanka charakterów. Optymistyczna Gwiazdka, zdystansowana Raven, roztrzepany Bestia, dobrotliwy Cyborg, sprytny Robin – odważne dzieciaki tworzą niepokonaną ekipę. Już w poniedziałek 3 maja w Cartoon Network premiera nowych odcinków serialu „Młodzi Tytani: Akcja!”. 10maja wyemitowany zostanie także epizod specjalny, w którym bohaterowie spotkają się z ekipą „DC Super Hero Girls”!

Grupa Młodych Tytanów mieszka razem w nowoczesnej wieży. Przyjaciele chętnie spędzaliby większość czasu na szalonych zabawach, ale miasto Jump City często potrzebuje ich pomocy. Mali widzowie na ekranie zobaczą całą plejadę złoczyńców, którzy skutecznie przeszkadzają bohaterom w ich codziennych zajęciach.

W nowych epizodach Tytani będą musieli zmierzyć się nie tylko z przeciwnikami, ale również z własnymi słabościami.

Robin wyjaśni Gwiazdce, że to właśnie znajomość wad sprawia, że jest się mocnym superbohaterem. Z tego powodu różowowłosa bohaterka postanowi odnaleźć swoje niedoskonałości.

Robin, Cyborg, Gwiazdka, Bestia i Raven postanowią spędzić wakacje w Los Angeles. Niestety, przez przypadek wylądują w San Pedro, w którym trzeba zapobiec podstępnym planom robotnika portowego. Tytani wybiorą się na długą wyprawę, aby dopaść uciekającego psotnika. Zwiedzą Indie, Chorwację i Jamajkę.

Wyemitowany zostanie także epizod specjalny, w którym Tytani spotkają się z ekipą „DC Super Hero Girls”! Obydwie drużyny lubią wyzwania: tym razem zdecydują się na nietypową potyczkę, polegającą na dowiedzeniu, która supergrupa jest potężniejsza. Jednak szybko okaże się, że w ich niesnaskach mających doprowadzić do starcia, maczał palce tajemniczy złoczyńca.


Premiera nowych odcinków „Młodzi Tytani: Akcja!” już w poniedziałek 3 maja o 15:20 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku od 15:20.


Premiera odcinka specjalnego „Superhero Feud” w poniedziałek 10 maja o 15:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial