Newsy

Hity programowe BOOMERANG sierpień 2021. Bohaterowie Zwariowanych melodii i mała detektyw Holmes. Szykuje się wiele atrakcji!

Boomerang zaprasza na sierpniowe premiery. Najmłodsi mieszkańcy Grzybton będą odkrywać kolejne leśne zakamarki. Stacja przygotowała także zagadki z „Małą Detektyw Holmes”. Bohaterka czeka na widzów pomiędzy emisją odcinków takich seriali jak „Tom i Jerry Show”, „Taffy” czy „Jaś Fasola”. Nie zabraknie również wakacyjnego maratonu, tym razem z bohaterami „Zwariowanych Melodii: Maluchy w pieluchach”.

„MUSH-MUSH I GRZYBASZKI”

Premiera nowych odcinków 1. sezonu w poniedziałek 30 sierpnia o 17:00.

WarnerMedia

Mush-Mush marzy o tym, by być szybkim jak kolega z Grzybton. Jest przekonany, że wtedy udowodniłby swoją wyjątkowość innym mieszkańcom! Ale kolega nie lubi popisywać się swoim talentem, a używa go tylko wtedy, gdy może komuś pomóc. Mush- Mush postanowi więc zorganizować zawody. Nie spodziewa się, że towarzysz odmówi udziału. Teraz musi wymyślić inny sposób na to, aby popisać się przed resztą Grzybaszków! Chep podąży za swoją ciekawością. Uwielbia się uczyć i będzie chciał dowiedzieć się wszystkiego o grzybobonach, czyli leśnych zabobonach. W tym celu uda się do najmądrzejszego z Grzybaszków: Smardzka. Ale czy legendy są tak samo prawdziwe jak historia Grzybton? Chep zafascynuje się nimi bez reszty. Lilit wesprze swojego przyjaciela w grze planszowej. Chep uwielbia grać, jednak nikt nie chce do niego dołączyć! Koleżanka zrobi wszystko co w jej mocy, aby pomóc Grzybaszkowi.

Emisja codziennie o 17:00.

„ZAGADKI MAŁEJ DETEKTYW HOLMES”

Premiera w poniedziałek 2 sierpnia o 14:00.

WarneMerdia

Wszyscy wielbiciele zagadek będą mieli okazję do wspólnego główkowania! Detektyw Holmes jest gotowa rozwiązać każdą łamigłówkę! Pomiędzy odcinkami seriali „Tom i Jerry Show”, „Taffy”, „Jaś Fasola” i „Grizzy i lemingi” mała bohaterka pomoże widzom rozwikłać nietypowe sprawy z odcinków kreskówek. W jaki sposób niebieskie stworki zaplanowały zasadzkę na mrukliwego misia? Jak działała kolejna pułapka, którą Tom zastawił na Jerry’ego? Czy pies Bentley w końcu przechytrzy szopa Taffy’ego? Razem z Detektyw Holmes odbiorcy poznają tajniki misternych planów postaci ze znanych seriali. Mała bohaterka zachęca również do samodzielnego rozwiązywania spraw. 

Emisja od poniedziałku do piątku od 14:00.

„ZWARIOWANY WEEKEND Z MALUCHAMI W PIELUCHACH”

Premiera maratonu w sobotę 7 sierpnia o 12:00.

WarnerMedia

Prawie wszyscy znają kultowe „Zwariowane Melodie”. Ale czy widzowie wiedzą, co ukochani bohaterowie uwielbiali robić w dzieciństwie? „Zwariowane Melodie: Maluchy w pieluchach” przynoszą odpowiedź na to pytanie!

W sierpniowym maratonie bohaterowie będą nieźle dokazywać! Daffy wymyśli prawdziwie straszną historię. Teraz wszystkich obleci strach! Ale najbardziej wystraszy się… sam kaczor! Brawurą wykaże się też Tweety, który po udawanej zabawie uwierzy, że jest prawdziwym superbohaterem. Czy naprawdę posiądzie supermoce?

Wszystkie maluchy wezmą udział w zawodach na skok w dal przez kałużę. Cała grupa będzie świetnie się bawić, lecz dla jednego z nich stanie się to nie lada wyzwaniem: Sylwester bardzo boi się wody! Przed postaciami z serialu moc wakacyjnych przygód.

Emisja w soboty i niedziele od 12:00.

materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial