Newsy

Hity CARTOON NETORK wrzesień 2021

Czy początek roku szkolnego oznacza mniej przygód? Na pewno nie w Cartoon Network! 13 września na młodych widzów czeka premiera drugiego sezonu serialu „Totalna Porażka: Przedszkolaki”. W sobotę 11 września zadebiutuje w Polsce kolejny odcinek z specjalnej serii „Pora na przygodę: Odległe krainy”. W ramówce znajdzie się również „Steven Universe: Przyszłość” oraz celebracja urodzin Batmana!

„TOTALNA PORAŻKA: PRZEDSZKOLAKI”

Premiera 2. sezonu w poniedziałek 13 września o 15:20.

Widzowie pokochali zręczną parodię reality show, jaką była „Totalna porażka”. Serial „Totalna Porażka: Przedszkolaki” to animowany spin-off tej produkcji. Polska premiera drugiego sezonu już we wrześniu w Cartoon Network! 

W nowych odcinkach okaże się, że Norbert Hatchet  ma jedno niespełnione marzenie: chce grać na tubie. Dzieciaki zwęszą okazję do pozbycia się Norberta – jeśli skupi się na zespole muzycznym, będą mogły częściej rozrabiać. Plan kończy się powodzeniem, ale nie spodziewają się jednej rzeczy: zatęsknią za opieką Szefa! 

Ale przedszkolaki to nie jedyni bohaterowie, którzy narozrabiają w drugim sezonie. Rozgardiasz spowoduje też sam Hatchet. Powróci do swojej drugiej pasji: gier komputerowych. Użyje kodu, aby przejść grę na skróty i tym samym uwolni złowieszczego avatara. Czy wesołej paczce uda się poradzić z groźnym przybyszem?

Emisja od poniedziałku do piątku o 15:20. 

„PORA NA PRZYGODĘ: ODLEGŁE KRAINY”

Premiera odcinka specjalnego „Znowu razem” w sobotę 11 września o 8:50.

WarnerMedia

„Pora na przygodę!” to serial opowiadający o losach dwóch bliskich przyjaciół: mądrego psa Jake’a i zabawnego chłopca Finna, który desperacko pragnie zostać bohaterem. Ten duet jest nierozłączny – oprócz przyjaźni spaja ich również wielki talent do wplątywania się w zwariowane przygody.

Stacja Cartoon Network wraz z Pendletonem Wardem i Adamem Muto przygotowała dla fanów specjalną serię miniodcinków „Pora na przygodę: Odległe krainy”. We wrześniu odbędzie się emisja epizodu „Znowu razem”, w którym po długiej przerwie od wspólnych przygód, Finn i Jake dotrą dalej niż kiedykolwiek wcześniej!  Kiedy staną twarzą w twarz z potwornym złem, kumple na nowo muszą odkryć siłę swojej relacji.

Emisja w sobotę 11 września o 8:50.

„URODZINY BATMANA – MŁODZI TYTANI ŚWIĘTUJĄ!”

Premiera maratonu w sobotę 18 września o 8:50.

WarnerMedia

Nawet mrukliwy i szukający sprawiedliwości Batman ma swoje czułe strony. A z pewnością rozchmurzy się w urodziny – zwłaszcza, że Młodzi Tytani przyszykowali dla niego niespodzianki! We wrześniowym maratonie Cartoon Network wyemituje odcinki „Młodzi Tytani: Akcja!” z udziałem kultowego superbohatera. Dodatkowo w ramówce znajdzie się pełnometrażowa produkcja „Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold”, w którym psi detektyw i jego przyjaciele będą potrzebowali pomocy w złapaniu kolejnego zbira. Do akcji wkroczy człowiek-nietoperz. Cartoon Network wyemituje również film „LEGO Batman: The Movie – DC Super Heroes Unite”, gdzie Batman i inni superbohaterowie połączą siły przeciwko Lexowi Luthorowi i Jokerowi. 

Emisja w soboty i niedziele o 8:50. 

Emisja filmu „Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold” w sobotę 18 września o 9:45.

Emisja filmu „LEGO Batman: The Movie – DC Super Heroes Unite” w niedzielę 19 września o 9:45.

„BAKUGAN: POWSTANIE GEOGANÓW”

Premiera 3. sezonu w poniedziałek 6 września o 20:20.

Ekstra Ekipa nadchodzi w trzecim sezonie serialu. „Bakugan: Powstanie Geoganów” rozpocznie się w momencie, kiedy bohaterowie będą osłabieni po uratowaniu świata. 

Widzowie po raz kolejny spotkają Dragonoida, głównego Bakugana Dana Kuozo, który jest tak samo spontaniczny i entuzjastyczny, jak jego ludzki przyjaciel. Jednak zarówno widzów, jak i bohaterów serialu, czeka wielka niespodzianka: na ekranie pojawią się nieznane wcześniej stworzenia. Są połączeniem zwykłych Bakuganów i krystalicznych elementów, dzięki czemu mogą przybrać niespotykaną, geometryczną formę. Dan, Wynton, Lia i ich znajomi staną w nowych odcinkach przed największymi wyzwaniami w swojej karierze. 

Emisja codziennie od 20:20.

„STEVEN UNIVERSE: PRZYSZŁOŚĆ”

Premiera nowego sezonu w poniedziałek 20 września o 20:50.

WarnerMedia

Pięciokrotnie nominowany do nagrody Emmy serial powraca na Cartoon Network! W „Steven Universe: Przyszłość” chłopiec i jego przyjaciele przekonali ród władców Diamentów, aby ci porzucili swoje niecne sposoby na sprawowanie rządów w galaktyce i pozwolili mieszkańcom wszystkich planet żyć w pokoju. W nowej serii bohater stanie przed kolejnym dużym zadaniem: czeka go próba nauczenia zwykłych Diamentów życia wspólnie z innymi obywatelami galaktyki. Aby to osiągnąć, on i przyjazne mu Klejnoty założą szkołę, która pomoże nowym uczniom poznać sposoby na ciekawe aktywności w życiu. 

Emisja od poniedziałku do piątku o 20:50.

materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial