Newsy

Bezpieczne miasto? Tylko z DC Super Hero Girls! Weekendowy maraton i premiera 2. sezonu w Cartoon Network

18 października Cartoon Network zaprasza na premierę 2. sezonu „DC Super Hero Girls”, a 16 października na weekendowy maraton z serialem. Znane superbohaterki powracają – w Metropolis spotkają Batmana, drugą Zieloną Latarnię i innych herosów. Pięć postaci ze świata DC tworzy grupę, która stawia czoła każdemu wyzwaniu. Premiera nowych odcinków już w poniedziałek o 14:50.

WarnerMedia

DC Super Hero Girls powstały m.in. dzięki Lauren Haust, która była członkinią grupy twórców „Atomówek”. Charakterystyczny motyw girl power wniosła także do tego serialu. Batgirl, Supergirl, Wonder Woman, Bumblebee, Zatanna i Zielona Latarnia wspólnie stawiają czoła równie silnym dziewczynom: jak Poison Ivy czy Catwoman. 

Weekendowy maraton z superbohaterkami, który poprzedzi poniedziałkową premierę nowego sezonu, pozwoli przypomnieć sobie historię powstania DC Super Hero Girls. W tej opowieści Barbara Gordon podejmie inicjatywę stworzenia grupy, Wonder Woman stanie się ich trenerką, a wszystkie postaci spotkają się ze złowieszczą Leną Luthor.

W premierowych odcinkach 2. sezonu pojawi się wielu innych superbohaterów. Batgirl spotka swojego idola, Batmana. Ale czy wykonanie misji u jego boku będzie proste? Zielona Latarnia, czyli Jessica Cruz, połączy siły z drugim Zielonym Latarnią – Halem Jordanem, który dowodzi grupą chłopców z nadludzkimi mocami. A superbohaterów w Metropolis będzie jeszcze więcej, kiedy Zatanna… zduplikuje samą siebie. 

Premiera 2. sezonu „DC Super Hero Girls” już w poniedziałek 18 października o 14:50. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:50 tylko w Cartoon Network.

Emisja „Maraton z DC Super Hero Girls” w sobotę i niedzielę 16-17 października od 10:45 w Cartoon Network.

materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial