Newsy

Hity CARTOON NETWORK listopad 2021

Ulubione seriale widzów powracają do Cartoon Network w długo wyczekiwanych, premierowych sezonach! Stacja wyemituje nowe odcinki „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Jabłko i Szczypior” i „Obóz na wyspie”. Na antenie Cartoon Network pojawi się też premierowy film pełnometrażowy „Teen Titans Go! Vs. Teen Titans” i dalsza część przygód Dana Kuozo i Ekstra Ekipy w „Bakugan: Powstanie Geoganów”. 

„MŁODZI TYTANI: AKCJA!”

Premiera 7. sezonu w poniedziałek 1 listopada o 13:00. P

Premiera maratonu „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!” w sobotę 6 listopada od 8:50.

WarnerMedia

Premierowy sezon rozpocznie się od dwuczęściowego odcinka specjalnego, gdzie młodzi superbohaterowie staną do walki – tanecznej walki! Czeka ich turniej tańca z Ligą Sprawiedliwych. Młodym Tytanom wtórować będzie nie tylko Batman, Wonder Woman czy Flash, ale także grupa wrogów, H.I.V.E. Five. 

Cartoon Network zaprasza również na maraton, zainaugurowany emisją pełnometrażowego filmu „Teen Titans Go! Vs. Teen Titans”. Tym razem grupa bohaterów zmierzy się z najmniej spodziewanymi przeciwnikami: starszą wersją samych siebie! Równoległe światy animacji nawiedzili bowiem wrogowie. Młodzi Tytani z serialu z 2003 roku, trafili do świata „Młodzi Tytani: Akcja!”. Choć trudno im przekonać się do siebie, obydwie grupy muszą połączyć siły, aby pokonać przeciwników.

W premierowych odcinkach bohaterowie wybiorą się też w kosmos, gdzie czekać na nich będą DC Super Hero Girls.

Emisja 7. sezonu codziennie o 13:00.

Emisja maratonu w soboty i niedziele od 8:50.

„JABŁKO I SZCZYPIOR”

Premiera 2. sezonu w poniedziałek 22 listopada o 16:15.

WarnerMedia

Pewnego dnia Jabłko i Szczypior przybyli do dużego miasta. Tak zaczęła się ich przygoda. Metropolia skrywała zakątki, jakich wcześnie sobie nie wyobrażali – musieli wspólnie odnaleźć się w miejskiej dżungli. Po drodze poznali całą plejadę różnorodnych charakterów. Są to na przykład Frytka – przyjaciółka z Baru u Pizzy, a także dobrotliwy Falafel, który znosi wszystkie wybryki Jabłka i Szczypiora.

W 2. sezonie serialu twórcy nie będą szczędzić postaciom wrażeń. Wszystko zacznie się w momencie, kiedy Jabłko i Szczypior zaopiekują się tajemniczym pupilem. Są przekonani, że to pocieszny piesek, ale szybko zorientują się, że przypomina raczej… konia. 

Tymczasem Falafel zachoruje, a bohaterowie zadbają o znajomego – dopiero gdy wyzdrowieje, mogą odetchnąć ze spokojem i wyruszyć na zaplanowane surfowanie. Okaże się też, że Barowi u Pizzy zagraża likwidacja. Planem będzie ocalenie baru przed Żebrem z Teksasu – chce on wiercić dokładnie w tym miejscu, aby dokopać się do złóż ropy. 

Emisja od poniedziałku do piątku o 16:15.

„OBÓZ NA WYSPIE”

Premiera 4. sezonu w poniedziałek 8 listopada o 19:50.

WarnerMedia

Widzowie Cartoon Network mieli już okazję poznać historię Susie i Ramony. W premierowych odcinkach 4. sezonu ratowały swój świat przed tajemniczym zanikaniem czarownic, ocaliły też Nowy Jork, a teraz przyszedł czas na nowe magiczne wyzwania znanych z serialu bohaterów.

Twórcy animacji powrócą do losów głównych postaci z „Obozu na wyspie”, czyli Oskara i Jeżynki. Oskar postanowi spełnić największe marzenie i pokonać swój wielki strach. Będzie próbował zrobić idealne śniadanie, ale także stawić czoło strasznemu zadaniu: przejściu przez wielką rzekę. To tego boi się najbardziej!

Susie i Ramona postanowią nauczyć młodsze czarownice, jak stworzyć magiczne Kule duszy. Jeżynka rozpocznie poszukiwania swojej miotły, a Alice przekona się, że rozpuszczanie plotek ma złe skutki. 

Emisja codziennie o 19:50

„BAKUGAN: POWSTANIE GEOGANÓW”

Premiera nowych odcinków 3. sezonu w poniedziałek 15 listopada o 20:20.

WarnerMedia

Dan Kuozo, Wynton Styles i Lia Venegas pewnego dnia odkryli Bakugany, z których każdy ma szczególną moc. Od tego czasu ratują świat przed złoczyńcami i biorą udział w turniejach Bakuganów. Ostatnie mistrzostwa odbyły się w Tokio, gdzie Ekstra Ekipa i ich przyjaciele nagle zostali zaangażowani do misji ratunkowej. 

W premierowym sezonie widzowie spotkają Ekstra Ekipę po powrocie z Tokio. Są przekonani, że w końcu odpoczną po wielkich wyprawach. Nic bardziej mylnego! Już pierwszego dnia w szkole trafią na nowego przeciwnika, który ma towarzysza jeszcze dziwniejszego niż Bakugan. Wygląda jak zwykły Bakugan, lecz jest silniejszy – nazywa się Geogan. Geogany to nie jedyne nowe postaci, które spotkają Dan, Wynton i Lia. Trafią też na bohaterkę, która uważa się za księżniczkę… śmieci. Poznają ją przy wysypisku. Tą sytuacją przez przypadek zirytują jej Bakugana! A w otoczeniu dzikiej natury czeka na nich także człowiek-wilk.

materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial